'Fedakar çocuklar!'

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
'Fedakar çocuklar!'

Beşiktaş, Eskişehirspor karşılaşmasının ardından dünkü Gençlerbirliği mücadelesinde de altın değerinde 2 puan bırakırken, teknik direktör Samet Aybaba öğrencilerini kutladı. Tecrübeli çalıştırıcı, “Almeida çok iyi niyetli bir futbolcu, bizim için çok gol attı. Futbolda böyle şeyler var, net gol kaçırmış olabilir. İlk 25 dakika rakibimiz daha iyiydi. Ancak daha sonra oyunu dengeledik, orta sahaya hakim olduk. Çok baskılıydık, istekliydik, gol bulabilseydik oyun çok farklı bir yere giderdi. Öğrencilerimi kutluyorum. Yürekli, iyi niyetli, yağmur, kar demeden mücadele eden bir takımım var. Onlarla gurur duyuyorum. Herkesi de kutluyorum. Tribündeki Beşiktaşlılar muhteşemdi. Keşke 3 puan kazansaydık, taraftarımız da galibiyeti haketmişti” dedi.

‘Keşke devam etseydik’

Kupa maçını da değerlendiren Aybaba, “Kupada zaten hep zorlandık. Dar bir kadromuz var. İlk 3 maçta da zorlanmıştık. İkinci Lig takımına, PTT 1.Lig takımına, hatta amatördeki takıma bile zorlandık. İki cephede götürme şansımız kısıtlıydı. Keşke devam edip, şansımızı zorlasaydık” diye konuştu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt