FB yolunda devam eder...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakanfb

Üye
    Konu Sahibi
FB yolunda devam eder...
Koca Çam Ağacı, ufak bir meltemle yıkılmaz. FB yoluna devam edecektir! Kutsal ittifaklar bize vız gelir!

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Katılıyorum... :)

tt82

Üye
Kesinlikle katılıyorum hangi takımın 2 derbi kaybetme lüksü oldu ki?

;)

hakanfb

Üye
    Konu Sahibi
Bizim de olmayacak hayırlısıyla :artı:

cosmokramer

Üye
bu geceki gibi yenilgilerine devam eder inşallah...

hakanfb

Üye
    Konu Sahibi
sebatı zorla yenen bir takımın taraftarına bu tarz tehditkar sözler hiç yakışmıyor :lol2:

cosmokramer

Üye
sakarya yı 90+ da attığı golle yenen takımı tehtid etmeye gerek varmı ki...:))

hakanfb

Üye
    Konu Sahibi
oo başlara döndük, sen o galibiyetin şans olduğunu düşünüyorsan, ben sana bir şey sölemiyim, sen geçen haftanın spor programlarını, gazetelerini bulabilrsen oku, ondan sonra gel
Rakip takım hakkında yorum yapman için onun hakkında bilgin olması gerekir.

Ama seni zorlamıyim anlatayım, sakarya teknik direktörü 85. dkk. da forvet çıkarıp defans soktu, ve 5 dkk. olması önemli değil; FB karşısında defans yapan her takım (istisnalar olabilr) yenilmeye mahkumdur!

Öğrenerek bilerek konuşalım...

cosmokramer

Üye
ben fenerin çoğu maçının şans+masa başı olduğunu düşünüyorum...

hakanfb

Üye
    Konu Sahibi
Kanıt olmadan konuşanlar genelde kale alınmaz, bunu bilirsin herhalde

Ben de gs masa başında alıo desem, kim aksini iddia edebilir?

Destekli atalım lütfen!!!

cosmokramer

Üye
rüşvetin belgesi olmaz derler, amma, tmsf nin İstanbul sporda bulduğu belgelerin kanıt olduğu çok açık...
bunların nasıl sümenaltı edildiğini de biliyoruz.....
sizlerde biliyorsunuz ama kabullenmek istemediğiniz için "kanıt"ın arkasına sığınıyorsunuz...

curunan

curunan

Üye
kanıtlayıpda ispatlayamadığınız şeyler hakkında yorum yapıp birbirinizi boşuna kırmayın arkadaşlar. ;)

hakanfb

Üye
    Konu Sahibi
Ya bence de kanıt olmadan konuşmak çok saçma...

gsliler ve bjkliler bu kadar saf olmayın, bjk ve gs neler yapıyorlar kim bilir, hepsi su üstüne çıkıo mu sanıyosunuz? ben yapmadığımızı iddia etmiyorum ama öyle bir futbol ligindeyiz ki!

Aziz Yıldırım'ın dediği gibi: "Ben maçların sahada kazanıldığını zannederdim ama değilmiş." Bunu söylemeye kim cesaret edebildi? Ben aziz yıldımı çok seven biri değilim, ama bazen haklı olduğu da oluyor kesinlikle!!!

cosmokramer

Üye
o cesaret değil bir anlık gafletti...
ayrıca futbol sahada oynanır, maç sahada kazanılır...
tabi fb lilerin bunun tam tersini düşünmesi normal...

hakanfb

Üye
    Konu Sahibi
Sen gaflet olduğunu düşünebilrsin, aziz yıldırım gayet zeki bir adam bence ve her maçın sahada kazanıldığını düşünme, bjk ve gs veya trabzon veya akçaabat vs. maçlarının, hayat toz pembe değil 8)

cosmokramer

Üye
biz henüz sizin kadar kirlenmedik demekki, hala her maçın sahada kazanıldığını düşünüyoruz çünkü...
ben şahsen aziz yıldırım ın zeki olduğunu düşünmüyorum...
katıldığı panelde söylediklerinie göre bizim uefa kupasını almamız tesadüfmüş, tarih değilmiş, fb nin man. united i yenmesi tarihmiş...
yani fb bir maçla tarih yazıyor, ki bu kesinlikle tesadüf değil, Galatasaray ise namağlüp uefa kupasını alıyor, real madrid ten süper kupayı alıyor, bunlar tesadüf oluyor...
ben bu kadar komiklik yapan bir adamın zekasından şüphe ederim açıkçası....

Haberci

Haberci

Üye
Arkadaşlar, eleştirilerimizi birbirimizi kırmadan ve imalı sözlerden kaçınmaya özen gösterelim lütfen.Teşekkürler...Kolay gelsin.Saygılar...

cosmokramer

Üye
ben kimseyi kırmaya yönelik yazmadım bu mesajı, hakanfb maçların sahada alınmadığını düşünüyormuş, saha dışı faktörlerle alındığını düşünüyormuş, yukardaki mesajından o anlaşılıyor, bense sahada alındığını, saha dışı faktörlerle (teşvik, şike, tehtid vs..) maç almanın etik olmadığını, kirli olduğunu yazdım sadece...

hakanfb

Üye
    Konu Sahibi
Evet Gs sütten çıkmış ak kaşık, herşeyin doğrusu sizde, hadi gidin işinize. Hayatı toz pembe görmekten vazgeçin, kaçınız tam anlamıyla tuttuğunuz takımın camiası içindesiniz, sadece taraftarsınız, bilinmeyen çok şey var, ama bunları kanıtlayamayacağım için, siz haklı sayın kendinizi...

Nicolas_Anelka

Üye
gs ye kalsa neler neler bize diyosun kardeşim olaya tek yonden sen bakıyosun ben 5 senedir tribunun içersindeyim herseyi belki sizden cok gordum sevindik agladık biz 6-7 ciyken ligde stad hala 30 binlerdeydi sizler bir maglubiyette yonetim iştifa sesleri onun için biz grup baskanları olsun herzaman takımın arkasındaydık ve arkasındayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt