fb şampiyonlar liginde ne yapar?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Legend_Come_Back

Üye
böyle bir konunu açılması bile yanlış daha transfer sezonu bitsin takımı görelim.bence en az bu sene ortasaha ve defansta sorun giderilirse çeyrek finale kesin gözüyle bakıyorum. ama dediğim gibi bunu için çok erken. ne yorum yapsak saçma ve yanlış olur.

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Originally posted by endoplazmix_550@Jul 14 2005, 02:39 PM
kupayı alır gelir :D
[post=109976]Quoted post[/post]​
keşke ama benim bildiğim fener biraz zor kupa kaldırır :blink:

Legend_Come_Back

Üye
Originally posted by _Cihan_+Jul 14 2005, 11:24 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(_Cihan_ &#064; Jul 14 2005, 11:24 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-endoplazmix_550@Jul 14 2005, 02:39 PM
kupayı alır gelir :D
[post=109976]Quoted post[/post]​
keşke ama benim bildiğim fener biraz zor kupa kaldırır :blink:
[post=110265]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
o günlerde gelcek merak etme sen
galatasaray başlattı fener devamını getirecek

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
kankiler seviye gittikçe düşüyor..&#33; biraz daha ciddiyet.. yeni avatarım için the_patriot kardeşime teşekkür ediyorum arkadaşlar..

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Seviye düşmed dostum düşse bile fenerbahçe yükseltir.

useless84

Üye
in ;;) sallah en iyisini yapar ;;)

maavii

Üye
ben bir GS liyim. hem fenerin hem de trabzonun başarılı olmasını isterim Türkiye adına. ama gerçeklere bakarsak trabzon ön elemeyi bu sefer geçer ve fenerle birlikte en fazla uefa ya giderler.

don_juan

Üye
arkiler valla fenerden fazla şeyler beklemeyelim herşey ortada zaten lig bir başlasın herşey belli olur ama şuan sanki ts daha başarılı olacak gibime geliyo fatih de gitmezse bişeyler yapabililer belki daha oyuncu alacaklar şimdi konuşmak erken transferler bitsin lig başlasın o zaman konuşalım

seriFBurak

seriFBurak

Üye
fener bi kere 0 puan cekti die her sene koyu olcak die bişi yok&#33;
gecen sene 9 puan aldı&#33;
nie polemik olustrmak için bole topic acıosnz ki&#33;?
trabzon iyi futbol oynuo fb geccek ini sanıosanz yanılıosnz&#33;
iyi futbol deil sonuc onemli&#33;
ayrıca trabzon da sampionlar ligine fener sayesnde gelmiştr bunu untmayalm&#33; :D

SANCAR

SANCAR

Üye
Fenerin kadro iyi ama çoğunlukla genç adamlar var..
Tecrübe fazla yok anlicaaanız...
O yüzden bu sene bişey beklemeyelim derim

AntiTuk

Üye
onlar yine tecrübe kazanıp geri dönerler :haha:

msw

msw

Üye
Bence herzamanki gibi yine hiçbirşey yapamayıp...rezil olup geri gelecekler....zaten herzaman yaptıkları da bu değil mi..

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
2.turu zorlarlar
hatta ii bi torbadan girseler cikarlardi
ama malesef 4. torbadan gircek
ve fene4 uefa ya gidcek
bence

AntiTuk

Üye
Originally posted by seriFBurak@Jul 13 2005, 07:26 PM
gslilern oortak istegi bu ne kadar ulkemz için dusunuorz desselerde içlernde bi kskanma oluo hep fener sampionlar liginde die&#33;
bi de korku oluo ya basarılı olrlar die&#33;

yalan mı degl mi?
[post=109671]Quoted post[/post]​

:eksi: bu yazdığın çok saçma kaçmış :eksi:şampiyonlar ligine en çok katılan takımlardan birinin taraftarı olarak biz gsliler febeyi nie kıskanalımki

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
ben fenerliyim ama bir sey yapacagını sanmıyorum...ancak belki uefa kupası 2.ci lig kupası gibi birsey onu ancak alırız...

sampiyonlar liginde real madrid-barcelona-arsenal-chealse-milan-gibi takımlar varken bir sey yapmamız bence beklenmemelidir.tabiki isterim fenerin sampiyon olmasını bu sne en fazla üst tura çıkarız.

SALVADORE

SALVADORE

Üye
real madridli futbolculara fener formasını giydirsen real madridde başarılı olamaz bu formada bir ugursuzluk var arkadaşlar :artı: :artı: :artı:

delimakina

Üye
bende fenein başarı yakalamasını istiyorum fakat avupada nedense olmuyor fene yapamıyor

Caine

Caine

Üye
onu bunu bilmemde ama arkadasın dediği gibi biz feneri asla kıskanmadık avrupada. sadece boyle dusunen arkadasların ıcınde hep o kupalarla ilgili bir ozlem kaldı. biz aldıkya alamadılar diye koca bir dert oldu heralde. ama bizden basarılı olmayan bir takımı neden kıskanalaım yaww :lol2: onu bunu bilmemde insallahhhhhhh coook basarili olurlar. kendimi bildim bileli hep dedikleri avrupada su basariyi yakalarlar da, turk futbolu ve insanı kazanır. saygilarımı sunarken fb ye cidden ve cani gonulden basarilar dilerim. illkez diyorum ve son kezzz :) haydi kanaryaaaaaa göremn seni (yakismadi demi :rolleyes: )

tsubasa

tsubasa

Üye
beyler bende fenerbahçeliyim ama doğruyu söylemek gerekiyosa herzaman olduğu gibi fenerbahçeye güvenim yok neolacağı belli olmaz.ama tabikiide yine HEP DESTEK TAM DESTEK&#33;&#33;&#33;

SANCAR

SANCAR

Üye
ufukta basari yok
ama yine de fener e basarilar :artı:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt