FB Avrupada En iyi 7 Anelkadan Milliye Yeşil ışık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
FB Avrupada En iyi 7 Anelkadan Milliye Yeşil ışık
Anelka'dan milli takıma yeşil ışık!

Fransız yıldız Anelka, uzun süredir ayrı kaldığı Fransız Milli Takımı'na dönüyor. İngiltere Premier Ligi'nden aldığı transfer teklifi ile gündeme gelen, fiyatını ikiye katlamasına karşın Başkan Aziz Yıldırım'ın ısrarla satmadığı yıldız futbolcu, daha önce ters düştüğü milli takım teknik heyeti ile barış sağladı.

Milli maçlar nedeniyle lige ara verilmesini fırsat bilen ve soluğu, ülkesi Fransa'da alan Anelka, son beş maçlık performansını takip eden Fransa Milli Takım Teknik Direktörü Raymond Domenech ve federasyon yetkilileri ile görüştü. Anelka, yeniden milli takımda forma giymesi için kendisine yapılan teklifi daha öncekinin tersine olumlu karşılarken, yıldız oyuncunun bundan sonraki milli kampa çağrılacağı öğrenildi.

(Valla anelkanın iyi bir forvet olamadığını düşünenler utansın)
Kaynak: Milliyet

==============F.Bahçe Avrupa'nın en iyi 7. kulübü!==============

Türkiye Ligi şampiyonluğunu son iki sezondur kazanan ve son dönemde Avrupa kupalarında aldığı başarılarla sesini duyuran Fenerbahçe'nin önlenemez yükselişi son sürat devam ediyor Şampiyonlar Ligi'nde son olarak Hollanda şampiyonu PSV Eindhoven takımını 3-0 mağlup eden Kanarya, Avrupa'nın önde gelen spor kanallarından Eurosport tarafından Avrupa'nın en iyi 7. kulübü olarak gösterildi.

Eurosport tarafından haftalık olarak yayınlanan 'Avrupa'nın En İyi 24 Kulübü' programında Fenerbahçe, dünyaca ünlü kulüpleri geride bırakarak 7. sırada kendisine yer buldu. Bir önceki programda Avrupa'nın 11. büyüğü olarak gösterilen sarı-lacivertli kulüp, PSV Eindhoven galibiyetinin ardından 4 basamak birden atlayarak, Avrupa'nın en büyük 10 kulübü arasına girmeyi başardı.

Takımların Avrupa kupalarında ve kendi liglerinde aldığı puanlara göre değerlendirme yapılan tabloda Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi'nde aynı grupta bulunduğu takımları da geride bıraktı. Değerlendirmeye göre 29 puan toplayan Fenerbahçe'nin 7. sırada yer aldığı tabloda, Milan 25 puanla 11., PSV Eindhoven aynı puanla 12. ve Schalke 04 de 19 puanla 16. sırada yer aldı. Fenerbahçe, topladığı 25 puanla, son Şampiyonlar Ligi şampiyonu Liverpool'un yanı sıra Real Madrid, Barcelona, Ajax ve Werder Bremen gibi takımları da geride bıraktı. Tabloda Olympic Lyon 42 puanla Avrupa'nın en başarılı kulübü olarak gösterilirken, 39 puanlı Bayern Münih 2. ve 36 puan toplayan Chelsea 3. sırada yer aldı.

Kaynak: İHA

oteb

Üye
Sezonun başlayacağı zaman gol krallığı ile ilgili yapmış olduğum bir ankette Anelka'yı da koymuştum. Bazı arkadaşlar adaylar arasında Anelka'nın ne işinin olduğunu yazmışlardı. Ben de bu sezon ondan beklenen patlamayı yapacağına inandığımı belirtmiştim. Evet belki yine de gol kralı olamayabilir ama Anelka bu haftaya kadar Fener'in hem ligdeki hem de Şampiyonlar Ligi'ndeki iyi performansında çok etkili oldu. İnanıyorum ki daha da iyi olacak...

muraoyak

Üye
bence anelka sağ kanatta daha güzel oynuyo ama forvettede oynar

yasinbayrak54

Üye
anelka defans hariç her yerde oynar.fenerbahçe onunla bir büyük takım.çalımlarını düşünseniz varya affffeeeeeeeeetttttttttttttt.

mavizeybek

mavizeybek

Üye
walla anelka dan bu şekilde bir performansın açıkcası beklemiyordum

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
bende beklemezdim çünkü büyük bir hüsran olmuştu geldiğinde

Roy

Roy

Üye
Hüsran olmadı,alışma süreci yaşadı ayrıca o dönem yanlış yerde oynatıldığınıda unutmayalım...

Caine

Caine

Üye
şu sıralar cidden iyi oynuyor ve atıyorda golllerini ;;) fenerin son 3-4 maçtaki en iyi oyuncusu tartışmasız anelka

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
oteb o anketi hatırlıyorum bende öle düşünüyordum.. :vur:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Anelka kötü dediler sonunda iyi olmaya basladı adam oley

.::kenan::.

Üye
Originally posted by Caine@Oct 5 2005, 06:50 PM
şu sıralar cidden iyi oynuyor ve atıyorda golllerini ;;) fenerin son 3-4 maçtaki en iyi oyuncusu tartışmasız anelka
[post=185335]Quoted post[/post]​
cain sendemi be kardeşim yapma be kardeşim bunları tanımıyor gibi balon gibi söner

.::kenan::.

Üye
necatiyi yabana atmayalım öz. galatasaraylılar lütfen

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by .::kenan::.+Oct 5 2005, 08:42 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(.::kenan::. &#064; Oct 5 2005, 08:42 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-Caine@Oct 5 2005, 06:50 PM
cain sendemi be kardeşim yapma be kardeşim bunları tanımıyor gibi balon gibi söner
[post=185493]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Anelkayı bilmeyen utansın Arsenal r.madrid gibi takımlarda oynamış adam balon gibi sönecek diyosan futboldan anlamıyosundur

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by salihyet+Oct 5 2005, 08:49 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(salihyet &#064; Oct 5 2005, 08:49 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by .::kenan::.@Oct 5 2005, 08:42 PM
<!--QuoteBegin-Caine
@Oct 5 2005, 06:50 PM

Anelkayı bilmeyen utansın Arsenal r.madrid gibi takımlarda oynamış adam balon gibi sönecek diyosan futboldan anlamıyosundur
[post=185512]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Belli tipik bir cimcomlu bizde necati yerine tuncay dielim bos konusmayalaım..

oteb

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Oct 5 2005, 07:46 PM
oteb o anketi hatırlıyorum bende öle düşünüyordum.. :vur:
[post=185380]Quoted post[/post]​
Hatırlamana sevindim. Siteyi nasıl takip ettiğin, bulunduğun yeri neden hakettiğin daha iyi anlaşılıyor... ;;)

onanat26

onanat26

Üye
Bencede necati çok iyi futbolcu,yabana atmamak lazım...

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by .::kenan::.+Oct 5 2005, 08:42 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(.::kenan::. &#064; Oct 5 2005, 08:42 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by Caine@Oct 5 2005, 06:50 PM
[/b]

<!--QuoteBegin-.::kenan::.
@Oct 5 2005, 08:46 PM
necatiyi yabana atmayalım öz. galatasaraylılar lütfen
[post=185503]Quoted post[/post]​
[/quote]
ben seni bir yerden tanıyorum neyse bizim burda ezan okuyor malum sofraya gidiyorum seninle görüsürüz kenan :off:

Caine

Caine

Üye
yaw bu bizim kenan mı yoksa? şu cimbomlu etçi kenan mı? way way way way benim en kral ultraslan gardaşım siteye gelmişsin haa :DD ibo dediydide inanmadım be :ah: ah seni antifb ci seniii :DD neyse kenancım burda olmuyor bu merasim vallahide daha yeni çaktım senin bizim kenan olduğunu yaw :ah:

karizma

karizma

Üye
Valla anelka iyi açıldı yakında kimse tutamaz ;)

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
ben koyu bi galatasaray lıyım ama fm 2005 de bile ben forvette anelkayı oynatırdım ve süper de oynardı hala da öyle oynuyo ;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt