Fazla Çalışmak, Yoğun Olmak Her Zaman Kötüdür.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
Fazla Çalışmak, Yoğun Olmak Her Zaman Kötüdür.
Ben hiçbir zaman fazla çalışmayı destekleyen biri olmamışımdır. Sebebi ise iş hayatına eğer yanlış hatırlamıyorsam ya 4. sınıfın ya da 5. sınıfın sonlarında atılmam olmuştur. Bana kazandırdıkları hayli fazla olsada(hayatı tanıma, zorluklara karşı dayanma, savaşma v.b) çocukluğu yaşayamamak pekte hoş bir durum değildir. Belkide çocuklarla bir türlü anlaşamamamın sebebi budur :D Her neyse ben asıl konuya geçeyim birkaç arkadaş ile hep bu tartışmaya girmişizdir, çok yoğun olanmı yorulur, yoksa çok uzun saatler çalışanmı? Bana kalsa yoğunluk derim çünkü yani bence insan beyni birden çok iş yaptımı acayip yorulur bunu herkes biliyor. Merak edenlerinizde vardı nasıl çalıştığım hakkında hatta ofisi gördükten sonra özelden atılan mesajlar bir cevap olsun diye ekleyeyim dedim resimleri, her neyse fazla çalışmak hem beyne hemde göze zarar

yaptığım iş sadece fotoğraflarda göründüğü gibide değil fatura ödemeye muhasebeciye gitme eleman sıkıntısı yüzünden ve özelliklede güven sıkıntısı yüzünden izin verilmeyen odaların temizliğide bende daha ne yapayım bilmiyorum

akşam 9' da yattım sabah kalktığımda yorgunluktan eser yoktu gözlerim tertemiz bembeyazdı ama bakın daha yeni oturdum pc başına herşeyi hazırladım sadece 1 saatmi ne çalıştım gözler kızardı. Bu yine iyi bide siz türk bayrağı gibi kan kırmızısı halini daha görmediniz oruçtayız diye fazla yüklenmiyorum ondan böyle fazla kızarıklık yok.

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Bir kedi gördüm sanki :d::d:

zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
sizede kedinizede :D

fireman87

fireman87

Üye
Vallahi çalışmak zor güzel kardesim senin gözlerde bi sıkıntı var bi doktora felan gördündünmü ? hiç değilse gözü koruyucu lens vesaire versinler yoksa bu gidiş iyi bi gidiş değil yani...

zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
Vallahi çalışmak zor güzel kardesim senin gözlerde bi sıkıntı var bi doktora felan gördündünmü ? hiç değilse gözü koruyucu lens vesaire versinler yoksa bu gidiş iyi bi gidiş değil yani...

14 yaşlarında doktora gittiğimde bana şunu demişti asla unutmadım

"senin gözlerde bahar nezlesi var al bu ilacları kullan 16 yaşına girdiğinde artık kurtulacaksın"

16 yaşındayım tekrar doktora gittim yazın beyaz v.b parlak yerlere bakamıyordum doktor dediki

"ergenliğe girince düzelecektir al bu ilacları kullanmaya başla"

ergenlikle kısa bir süre sonra tanıştım yaşım 18 oldu tekrar doktordayım

"sana bir raapor hazırlıyacam tam bir yıllık göz damlasını bir anda tahsis edeceksin ve bunları kullanırsan kısa süreçte iyileşirsin"

1 yıl sonra damlaların e ni kullandım son bir kez daha gideyim dedim

"belli bir zaman sonra iyileşicek merak etme"

cümlesini duyduktan sonra doktorla ilişkimi kestim :)

_SiyabeNd_

_SiyabeNd_

Üye
Peki azda olsa bir faydası oldu mu ?

zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
yooo sadece kullandığım dakika birazcık yandı :ehe

anama kalsa asla telefon kullanmayıp bilgisayar ve tvden uzak durmalıyım:D bazen öyle kırmızı oluyorki kız kardeşimin korku dolu yüz ifadesinden durumun ciddiyetini anlıyorum :ehe

• Beğen
Tepkiler: Xilence
Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Adam iki dakika yerinde durmuyor ki gözlerin damlamanın faydası olsun :D Sürekli macera peşinde :D

zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye

seviyorum adrenalini, heyecanı, gerilimi ne yapayım hep en zorunu denemek daha fazla daha fazla istiyorum :D

Sıkıyorsa gel PHP öğren :D PHP de daha çok adrenalin , heyecan , gerilim , beceri var :D

zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi

Sıkıyorsa gel PHP öğren :D PHP de daha çok adrenalin , heyecan , gerilim , beceri var :D

pc işleri bana göre değil :D ben adam kovalamak, dövmek, yakalamak istiyorum
ben paraşütle atlamak, çatışmalara girmek ve kurşunum bittiğinde ş*refsizin birinin kafama silah dayadığında hayatın o son akışını görmek istiyorum
ben olmaz denileni yapmak herkesin korktuğu şeyi yapmak istiyorum

adrenalin istiyorum ağa :D kimse bana sataşmıyor somuru:

• Beğen
Tepkiler: Xilence
Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Gel sen PHP ye :D Bunların hiçbirini yapmak istemeyeceksin :D Kafan o kadar karışacak ki :D

zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
kafamı karıştıracak şeyi niye yapayım :D

Masha

Masha

Üye
Çalışmak kadar zor bişey yok ..

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Resmi görünce korktum lan :d:

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Abi pek gider ayak işler değil gözlerin, tekrar görün doktora. Geçmiş Olsun.

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Zaza bu gözlerin hali ne?

Urfa'da çözüm bulunamıyorsa İstanbul'a Ankara'ya veya Adana'ya git.

Geçmiş olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt