Uygulama Favori uygulamalarımızı bu başlık altında paylaşalım! Android paylaştıkça güzel! :)

Sponsorlu Bağlantılar

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
    Konu Sahibi
Favori uygulamalarımızı bu başlık altında paylaşalım! Android paylaştıkça güzel! :)
Evet arkadaşlar herkes en az 5 tane Favori uygulamasını ve ne işe yaradığını buraya yazarsa herkes aradığını bulur diye düşünüyorum. Benim uygulamam senin uygulamam mantığı :)

Başlıyorum.

• Cymera - Başarılı bir kamera uygulaması efektleri ve çekim modlarını beğeniyorum
  • Evernote - En iyi not uygulaması. Bilgisayarınıza kurduğunuz program ile sürekli telefon ile bilgisayar arasında bilgi paylaşımı ve yedeklemelerde bulunabiliyorsunuz.
  • Dropbox - Açıklamaya gerek yok vazgeçilmez online harddisk imiz :) Eğer galaxy s3 sahibi iseniz 50 gb depolama alanı dropbox dan size hediye!
  • WiFiKill - İşte bunu çok seviyorum! Bağlı olduğunuz Wifi ağındaki ip leri banlamanızı sağlar :) siz hariç kimse internette dolaşamaz denedim kesinlikle çalışıyor kafelerde arada kullanıyorum zevkli oluyor :D [ROOT GEREKTİRİR]
  • Zello! - En başarılı bas konuş telsiz uygulaması
  • Photo Grid - Eğer instagram kullanıyorsanız bu program olmazsa olmazınızdır. harika bir çerçeve programı.
  • Mp3 Cutter - başarılı bir mp3 kesme programı
  • İzmir Ulaşım Rehberi - Eğer izmirli iseniz bu program oldukça işinize yarayacaktır.
  • Barkonot - Barkodunu okuttuğunuz herhangi bir ürünün fiyatını bulan bir uygulama. ve oldukça başarılı
  • Fake you! - Fake sms batarya ve arama uygulaması
  • Hi-Q mp3 Rec - Mp3 formatında ses kaydı
  • Pix - Başarılı bir fotoğraf düzenleme programı
  • Ps Touch - Adobe Photoshop'un Android sürümü
  • Autocad WS - Autocad programının oldukça işlevsel android sürümü.
  • Shazam - Bilinmeyen müzikleri bulma programı
  • AirDroid - Pc üzerinden telefonu kontrol etmemize mesaj atmamıza olanak sağlayan marketin belkide en mükemmel uygulamalarından biri!
  • Keeper - Eğer sizde benim gibi şifreleri aklınızda tutamıyorsanız bu program işinize yarayacaktır
  • Power Toggles - En başarılı Widget uygulamalarından biri. Resmen widget da yok YOK! :)

• Beğen
Tepkiler: en-sel ve radyocem1

Kerim.

Kerim.

Üye
youtube,shazam,app2sd,advanced task killer.ilk aklima gelenler.

- - - Eklendi - - -

edit:aciklama yazamicam.mobildeyim.

groupertekin

Üye
reserved.güzel şeyler var gibi :D

pesimist187

Üye
slovoed(geniş çevrimdışı sozluk), uc web browser, tubegod (youtubedan video ve mp3 indirme) titanium backup (telefondaki herşey ama herşey sd karta kopyalaniyor. uygulamalardaki veriler bile.) root explorer, Zarchiver(rar , z7, zip dosyası aç oluştur)

kral_korsan

Üye
x plore /mx player/rom tollbox/wifi kill/next launger/destkopt wisulazer /opera mobile broswer/puffin/quickoffice pro/chainfire 3d/vodafone /wault/appsaver/muı explore/agin booth/androviddat on of/digital clock and wather/eglenceli kilit (çok komik)/hologram live walpaper/photo studio pro/picsay pro/pixlrexpress/roll a joint (sigara sarma oyunu)/sketch pad hd/talkapalk/tube mate /wawe launcher/igotunein radio prowirtuagirl walpaper

_________________ bnm telefonum da yükleyip kullanp hoşuma gidenler ______________________________________________

- - - Eklendi - - -

maxhon broswer

furkey

Üye
Tapatalk
SMART Launcher
Carbon veya go backup
SwiftKey
Blackmart
Pimp My rom
Igag
Öne power guard
Tune in radio
8tracks
Messenger

Aklıma geldikçe eklerim :)

mesutgaga

mesutgaga

Üye
ne işe yaradıklarınıda yazın.

ciwano0114

Üye
faydalı bir başlık. . benimkiler şunlar;
TouchPal keybord; vaz geçilmez klavyem:-)
tiny flashlight; el feneri
uyandıran alarm,adı üstünde
tureng sözlük; ing tr
voxer telsiz; bas konuş özellikli tavsiye ederim. anlık resim paylaşma özelliği uygulamaya ayrı renk katıyor.
pixlr express ; zengin efekt özelliği ile kaliteli bir foto edit uygulamasıdır :-)

en-sel

en-sel

Üye
teşekkürler dostum :alkis

MrTech

MrTech

Üye
Ram expander

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Es task Manager: basarili bir arka plan uygulamalari öldürür. Maxthon Browser: Android için çok hizli bir browser. Turkcell Dergilik: Daha ucuz fiyata güncel e-dergi uygulamasi chip vs. Simdilik aklima gelenler bu mobilden yazdigim için çok uzun açiklama yapmadim.

-Emre

-Emre

Üye
MX player (video Oynatıcı en iyisi)
SwiftKey (klavye tahmin süper)
Es task Manager (arkadaş açıklamış)
Es file Explorer (dosya yöneticisi)
PowerAmp(en iyi müzik çalar uygulaması)
Neutron player (beğendim ama çok karışık)

mtrhsts

mtrhsts

Üye
HD Widget_en iyi Widget bence
Maven PLAYER_denediğim en iyi müzik çalar
Kitkat Launcher_tartışmasız en iyi Launcher bence
İndeed_iş arama çok kapsamlı
Keep_en iyi NOT proğramı
Maxthon denedim çok hızlı Nexus Flashlight_ çok başarılı
YouTube Remote_düşük hızda kesintisiz Video

mtrhsts

mtrhsts