faturalı 9210 ilk sahibinden

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GodofThunder

Üye
    Konu Sahibi
faturalı 9210 ilk sahibinden
2 ay kullanıldı bu güne rafta kutusunda geldi çok temiz herşeyi tam hiçbir kusuru yok ingilizce menü(tek kusur sayılabilir) türkcell tarafından şahsa özel finlandia nokia fabrikadan sparişle alındı ve türkcell tarafından faturalı 200 milyon son fiyat ilgilenenlere resimleriyle birlikte daha detaylı bilgi veririm istanbul içi elden satış bana burdan ulaşabilirsiniz saygılar sevgiler

Shadowman07

Shadowman07

Üye
kardeş bu ilanı daha öncede açmıştın heralde..
neyse kolay gelsin..

GodofThunder

Üye
    Konu Sahibi
aynen öyle yapmıştım :D eskidi ve silindi bende yeniden koydum ihtiyacı olana hastasına die artık uğraşmıorum satılsın diye :D
neyse teşekkür ederim kardeşim ;;)

katibim

katibim

Üye
ben 6680'i bir aydır satamadım sen tevellütten kalkmış telefonu satmaya kalkıyorsun

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Onları arayanlar oluyor ama.. ;)

Shadowman07

Shadowman07

Üye
Originally posted by katibim@Sep 19 2005, 03:26 PM
ben 6680'i bir aydır satamadım sen tevellütten kalkmış telefonu satmaya kalkıyorsun
[post=170328]Quoted post[/post]​

kardeş herkes istediği ilanı yayınlamakta serbesttir. lütfen tartışma ortamı yaratmayalım. elbet o telinde meraklıları vardır..
Saygılar..

GodofThunder

Üye
    Konu Sahibi
juniouremre,van_hoijdonk desteğiniz için teşekkür ederim

katibim dostum çok saçma bi düşünce segilemişsin sen 6680i satamadıysan o senin sorunun pazarlama tekniğin belki uygun değildir sattığım cihazda tedavülden kalktı diye satmayacammı yani bedavamı vereyim? sen yenisin heralde ben bu ilanı 8 aydır veriyorum bende satabilmiş değilim yani gördüğün üzere :D neyse bu gibi yorumlarınızı pm ile gönderirseniz memnun olurum ilanımı kirletmeyin lütfen çok rica ediyorum saygılar sevgiler... ;;)

not:Forumlara katılmadığım için hala er durumundayım ona bakıpta eskiyim yeniyim gibi tartışmalara girmeyelim lütfen ozan nereye ben oraya daha öncede dh deydim...

Shadowman07

Shadowman07

Üye
rica edrim kardeş maksat dostluklar bozulmasın..

GodofThunder

Üye
    Konu Sahibi
tabikide kardeşim sana katılıyorum biz MC ailesiyiz (MC = MaxiCep) :D :artı: :artı: :artı: :artı:

Shadowman07

Shadowman07

Üye
tabiiki sonuna kadar bu site bizim.. sahip çıkacaz ebedi dostluğumuzuz bozulmayacak..

jackjack

jackjack

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt