Fatih Terim neşteri çekti!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ihsN92

Üye
    Konu Sahibi
Fatih Terim neşteri çekti!
F. Terim, GS TV'de sürpriz açıklamalar yaptı, kadrodan birkaç kişiyi daha yollayacağının mesajını verdi.

Slovenya kampında GS TV'ye konuşan teknik direktör Fatih Terim, sürpriz bir açıklama yaparak umulmadık oyuncuların takımdan ayrılabileceğini söyledi. İmparator, yeni transferlerle ilgili beklentilerini de tekrar dile getirdi. Terim'in açıklamalarının önemli bölümleri şöyle: "Geçen seneden yabancı olarak az gidiyoruz ama zamanımız azalıyor tabi. Yöneticilerimiz uğraşıyor. Zaten herkes de duyuyor. Ben bundan çok sıkıntılı olduğumu ifade ediyorum. Yapacak bir şey yok. Her gün bazı isimler duyuyoruz. Ama gizli kalmıyor. Zaten Galatasaray kendi iletişiminde de bunu veriyor. Benim arkamdaki tahtayı verdiğine göre çok da sorun değil. Burada benim kastım kimseden gizlemek değil ama taraftarla paylaşmadığımız bir şey varsa kimseyle paylaşmamamız lazım. Ama her halde bu transfer oluyor... Aklımızda bazıları var, katılımlar olacaktır. 5 Eylül'e kadar vaktimiz var. Biz 31 Ağustos'a kadar kendimize vakit koyduk. Bazı arkadaşlarımızın temasları var ama ben yine de tavsiye ediyorum, en son benim ağzımdan çıkanlara dikkat etsin herkes. Yoksa herkes transferi seviyor. Kimin nereye ne ihtiyacı var zaten herkes biliyor. Nasipse 1-2 arkadaşımızın katılmasını bekliyoruz... Bazılarının oynamaya ihtiyacı var. Onlar son seneleri pek oynayarak geçirmedikleri için eskiden tanıdığımız bazı oyuncuları da eksik buldum açıkçası, bunu da kendileriyle paylaştım. O yüzden umulmadık arkadaşlarımız da gidebilir. Bunun sebebi onun daha fazla oynamasını hesap ettiğimiz takıma verip, dönüşünü bize en iyi şekilde yapmasını sağlamak..." 'Her şey güllük gülistanlık değil' Normal maçta da hazırlık maçında da Real Madrid ile deplasmanda oynamak kolay değil. Bernabeu'da Galatasaray'ın olması güzel... Her şey henüz güllük gülistanlık değil. Çok yolumuz ve zamanımız var. Çok çalışmamız gerekiyor. Bugünlerden daha çok krizli günler gelecek. İnşallah gelmez ama buna da hazırlanmamız lazım. O yüzden bu çalışmalar ve beraberlikler önemli..."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...