Fatih Tekke sonunda isyan etti

 • 17 Kasım 2010
 • 410 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Alman çalıştırıcı, "Sakatlığım geçti" diyerek şans isteyen golcü oyuncuyu kadroya bile almayarak tüketiyor.  Beşiktaş'ta Fatih Tekke'nin durumu tamamen içinden çıkılmaz bir hal aldı. Yeni sezon öncesi transferin son gününde alınan golcü oyuncunun teknik direktör Schuster ile yıldızı bir türlü barışmadı.

  Siyah-beyazlı ekibe imza attığı gün, "Şu anda sakatlığım var ama tedavi oluyorum. Kısa bir süre sonra eski gücüme kavuşacağım" diyen Fatih, tedavi sürecinin tamamlanmasına rağmen halen forma şansı bulamadı.

  Tecrübeli oyuncu bugüne kadar sadece üç maçta görev yaparken, bu karşılaşmalarda beklenen patlamayı yapamadı. BEŞİKTAŞ'A OTURMAYA GELMEDİM
  Yakın çevresine dert yanan Fatih Tekke'nin, "Beşiktaş'a oturmak için gelmedim. Hakkımda çıkan 'müzmin sakat' iddiaları gerçek dışı. Tedavim bitti ve haftalardır forma giymeye hazır durumdayım. İdmanlara herkesten önce başlıyor, herkesten sonra bitiriyorum. Ancak maç günü geldiğinde bir bakıyorum, 18 kişilik kadroda bile yokum. Resmen Ümraniye golcüsü oldum. Bunu hak etmiyorum. Herkese gösterilen sabır ve verilen şansın yarısını bulayım yeter" ifadesini kullandığı öğrenildi.
   


  Yazan: tragedie
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/02/2019 - 21:39