Fanatik'e Göre Robinho Fener'e Yakın !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
Fanatik'e Göre Robinho Fener'e Yakın !
Fenerbahçe işi bitirmek üzere

Gyan için Rennes ile pazarlıkları sürdüren, Niang için Marsilya ile soğuk savaşa devam eden Fenerbahçe Yönetimi, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in “Onu mutlaka alacağım” dediği Robinho'ya kısa süre içinde imza attırabilir.

Young Boyş’a yenildiler, Şampiyonlar Ligi’ne veda ettiler. Avrupa Ligi’ne odaklandılar, karşılarında PAOK’u buldular. Çanlar artık Fenerbahçe için çalıyor; çünkü sezon başlamadan Avrupa’ya el sallanması durumunda, camianın çok güvendiği Aykut Kocaman’ı da zor günlerin bekleyeceği aşikar. Kara bulutları dağıtmak için girişimlerini hızlandıran yönetim, iki kritik PAOK maçı öncesi, 9 Ağustos’ta FIFA’ya verilecek yeni isim listesine bir yıldız yazdırmak için harekete geçti.​

Fransızlar çıldırmak üzere!
Aslında Kocaman’ın istediği, yönetimin görüştüğü isimler açık seçik belli: Asamoah Gyan ve Mamadou Niang... Marsilya Teknik Direktörü Didier Dechamps, “Niang, Fenerbahçe’de oynamak istediğini söylüyor, ben de çok şey istiyorum, ama bir bölümüne sahip olabiliyorum. Bazen çıkmak istersiniz, ama kapı açılmaz. Onun yerine değil, ama yanına düşündüğüm bir futbolcu var” diyerek hem Fener’e hem de Niang’a son mesajını gönderdi. Gyan’da ise son dakika şöyle: Rennes Sportif Direktörü Pierre Dreossi, Fransa’da canlı yayına katıldı ve “Fenerbahçe, Gyan için 16.5 milyon Euro teklif etti, ancak biz 18 milyon Euro’dan aşağıya inmeyiz. Kendilerine hafta başına kadar izin verdik” dedi.
Menaceriyle sorun çıkmadı
Yönetimin biraz daha fedâkarlık yapması halinde Gyan da Niang da anında İstanbul’a gelebilir. Fakat taraftarın son bir haftada yaşadığı büyük hayal kırıklığını ancak bir süperstar transferiyle tersine çevirebileceğini hesaba katan yönetim, çok gizli bir operasyon için düğmeye bastı. Simdi sıkı durun; FANATİK, Fenerbahçe Yönetimi’nin sır gibi gizlediği o ismi açıklıyor: Robinho... Beşiktaş’ın aylardır ikna etmeye çalışıp başarılı olamadığı Sambacı ile masaya oturan Sarı-Lacivertliler’in hem Robinho hem de menaceriyle görüşmelerde büyük yol kat ettiği öğrenildi. Hatta yönetime yakın çevrelere göre bu transferin bitmesi artık an meselesi...​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...