Aksiyon Fallout 4 oyununda Atatürk’ün imzası dikkat çekiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Fallout 4 oyununda Atatürk’ün imzası dikkat çekiyor
Atatürk’ün imzası, Bathesdanın yeni oyununda ortaya çıktı

Uzun süredir merakla beklenen Fallout 4 oyunu kısa bir süre önce oyunseverlere sunuldu ve gelen bilgilere göre de ilk gün satış rakamları ile büyük dikkat çekiyor. Firmanın yapımcı şirketi olan Bathesda üzerinden gelen bilgiye göre sadece ilk gün yeni oyun 12 milyon kopya sattı.

Fallout 4 oyununun bu yüksek satış rakamına ulaşması sonrası ilk gün firmanın elde ettiği gelir ise 750 milyon dolar oldu. Bu da bir oyunun sadece bir gün içerisinde ne kadar gelir elde edebildiğinin de en büyük kanıtlarından bir tanesi olarak da gösterilebilir.

Yeni oyun Playstation 4 ve Xbox One oyun konsolları yanı sıra PC platformunda da sunulurken, oyun içerisinden oldukça ilginç bir detay ortaya çıktı. 10 Kasım tarihinde sunulan oyunun içerisinde bir görevde yer alan beyzbol topunda Atatürk’ün imzası yer alıyor.

Atatürk’ün ölüm tarihi 10 Kasım 1938 olurken, oyunun da aynı gün satışa sunulması sonrasında geliştirici firmanın bu imzaya yer vermiş olabileceği ifade ediliyor.

Diğer taraftan, Fallout 4’ün 2015’de en fazla ön sipariş alan oyun olduğu da bazı büyük perakende satıcılar üzerinden gelen bilgiler arasında yer almakta. Oyun hem oynanış tarzı hem de grafikleri ile ilgi çekerken, ilerleyen dönemde özellikle de tatil sezonu ile çok daha yüksek satış rakamlarına ulaşabilir.

Fallout 4 oyununda Atatürk’ün imzası dikkat çekiyor - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: Jelly Beanci ve Preloader

elmacıadam

elmacıadam

Üye
ilginç

Preloader

Preloader

Üye
:oha:

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Eğer firma 10 kasım olarak düşünüp te imzayı koymuşsa helal olsun ama zannetmiyorum büyük ihtimalle oyun pc de modifikasyon yapılmıştır bana göre.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
yalan olabilir aksi halde bi açıklama yapılırdı

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Jus7ice

Jus7ice

Üye
bana kalırsa türkiye nin oyuncu kitlesi göz ardı edilebilecek bir değer değil daha önce the second son da ilk olarak türkçe seçeneği ile çıkmıştı şimdi neden böyle bir jest yapmamıl olsunlar ki? :hmmm

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
#Gururluyuz :türkiye1:

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
TR de büyük bir pazar var değerlendirebilirlerse tabi :ehe

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Ama şöyle bi durum var
Siz bi imza için oyunu alır mısınız?

Bence sadece reklam amaçlı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
bana kalırsa türkiye nin oyuncu kitlesi göz ardı edilebilecek bir değer değil daha önce the second son da ilk olarak türkçe seçeneği ile çıkmıştı şimdi neden böyle bir jest yapmamıl olsunlar ki? :hmmm
Öyle Bişey Olsa Oyunlar TÜrkçe Olurdu

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi

Üst Alt