Fake Operator - operatör ismini değiştirin

Sponsorlu Bağlantılar

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fake Operator - operatör ismini değiştirin
İphone' unuzun soL üst köşesindeki operatör yazısını değiştirip isminizi vb. yazıLar yazmanızı sağLayan bir uyguLamadır ..

biLenLer biLir bunu daha önce Make It Time uyguLaması iLe yapabiLiyorduk . fakat 4.3.2 sürümünde artık uyguLanmıyor .. yakın bir zamana kadar tek çare uyguLamanın yeni bir günceLLemesini bekLemek görünüyordu ..

Şimdi aynı işLevi yapan aLternatif bir uyguLama iLe karşınızdayım :) Fake Operator .. hem de uyguLaması çok daha basit ve sorunsuz .. İp4' ümde 4.3.2. sürümünde sorunsuzca kuLLanıyorum.

UyguLamayı önce Cydia içerisinden aratıyoruz :

YükLeme işLemi bittikten sonra ayarLarda menüsünü göreceksiniz :

Şimdi sıra uyguLamada :) :

görüLdüğü gibi oLdukça basit ..EnabLe kısmını ON yapıyoruz , aLtındaki kısma ise istediğimizi yazıyoruz hepsi bu kadar :oke:

NOT : cydiada buLamıyorsanız yeni Source' Ler ekLeyin :oke:

• Beğen
Tepkiler: Revengeful

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ben başka bir programla yapıyordum adını unuttum ya :D make it time degildi ama.
Bu arada ben hala 4.1 kullanıyorum :D jailbreakle uğraşmak istemiyorum :D

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor
Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ben 4.3.2' ye yükseLttim değiştirmek için çok yöntem denedim sadece bununLa yapabiLdim :)

Mert jb. iLe uğraşmak mı :D vaLLa 1dk sürüyor :D yap yap :ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Abi Acikcasi güncelleme ile uğraşmak istemiyorum :D Telefonumdaki seyler silinmez değil mi ? Baya oldu yapmayali

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yok yok siLinmez :D sen yine de backup aL ama :ehe

s-hd

Üye
ben bununla iPod yazan yere iPhone yazdım.kendimi avunduruyorum:) güzel bir program
teşekkürler.

Üst Alt