Facebook'un Yapay Zekası Dünyayı Yok edebilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

keremliler

Üye
    Konu Sahibi
Facebook'un Yapay Zekası Dünyayı Yok edebilir mi?
Geçtiğimiz günlerde Tesla kurucusu Elon Musk ile Facebook kurucusu Mark Zuckerberg’in yapay zeka tartışmasında Elon Musk’ın haklı olduğu Facebook robotları sayesinde kanıtlandı.

Yapay Zeka robotları kendi aralarında konuştular.İşte bunun hakkındaki video;
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

PALA.

PALA.

Üye
skynet dünyayı ele geçiriyordu filimde :gun1:

PALA.

PALA.

Üye
hangi filim bu terminatörmü yoksa :D
Terminatörü örnek vermiş. Skynet yanlış hatırlamıyorsam terminatör 3 den sonra, siber saldırı yaparak tüm dünyayı kontrolü altına alıp insanlığın sonunu getiriyordu. zaten terminatördede saçma bir sürü sahne var terminatör 1 de adam kendi babasını gelecekten gönderiyor, saçmalık ki ne saçmalık senin babanın geçmişte olması lazım gelecekte ise sen nasıl varsın ? :bangin:neyse konu dışına çıkmayım en iyisi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dünyayı Ancak Allah Kurdu ve Ancak O Yok Edebilir.Merak Etmeyin Kıyamet Alametlerinede Daha Var.Haşa Kiyametede Daha Var Diye Düşünüyorum.

PALA.

PALA.

Üye
Dünyayı Ancak Allah Kurdu ve Ancak O Yok Edebilir.Merak Etmeyin Kıyamet Alametlerinede Daha Var.Haşa Kiyametede Daha Var Diye Düşünüyorum.
zaten gelecekte robotların istilası bilim kurgu. Kıyametin kopmaması içinde bir sebep yok koca dünya yıllardır uzaydaki yörüngesinden bi çıksa tamam. Kudretinden sual olunmaz Allah bilir.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Terminatörü örnek vermiş. Skynet yanlış hatırlamıyorsam terminatör 3 den sonra, siber saldırı yaparak tüm dünyayı kontrolü altına alıp insanlığın sonunu getiriyordu. zaten terminatördede saçma bir sürü sahne var terminatör 1 de adam kendi babasını gelecekten gönderiyor, saçmalık ki ne saçmalık senin babanın geçmişte olması lazım gelecekte ise sen nasıl varsın ? :bangin:neyse konu dışına çıkmayım en iyisi
terminatör'ün son filmi olan genysis te yok etmişlerdi skynet i

PALA.

PALA.

Üye
evet son bölüm diğerlerinden farklı. Bende ilk bölümden çok etkilenmiştim :) defalarca izlemişimdir cnbc-e dizisi çıkmıştı onları felan hep izledim. Son bölümü nedense izleyesim gelmedi

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
evet son bölüm diğerlerinden farklı. Bende ilk bölümden çok etkilenmiştim :) defalarca izlemişimdir cnbc-e dizisi çıkmıştı onları felan hep izledim. Son bölümü nedense izleyesim gelmedi
izle bence cok güzel pisman olmazsın

• Beğen
Tepkiler: PALA.

Üst Alt