Facebookta online satış uygulaması

 • 28 Nisan 2011
 • 2353 Okunma
 • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >  Facebook kredisiyle hizmet satın alma yöntemi için test çalışmaları Amerika&#8217;da 5 eyalette başladı.


  Pilot bölge olarak seçilen Atlanta, Austin, Dallas, San Diego ve San Fransisco&#8217;da kullanıcılar Facebook ve kayıtlı oldukları e-mail adresleri üzerinden aldıkları bildirimler sayesinde indirimli satışlardan faydalanıyorlar.
  Kullanıcılar satın alma işlemine karar verdiklerinde, ekranda belirecek bildirimle sayfalarında bunu paylaşarak arkadaşlarına da haber verebiliyorlar.
  Aynı zamanda kullanıcılar arkadaşlarının da satınalmalarını Facebook&#8217;un anasayfasındaki &#8220;The Deals&#8221; butonundan takip edebiliyor.
  Satınalma grup aktiviteleri şeklinde konser biletleri ya da restaurant gibi sosyal içerikli sunuluyor.
  Şimdiye kadarki indirimlerde bir dondurmacı, stadyum ve müze turları yer aldı.
  Bir Facebook yetkilisi yaptığı açıklamada; kullanıcılara Facebook üzerinden yeni özellikler sayesinde satınalma hizmetleri sunmayı ve bunu arkadaşlarıyla paylaşmalarına olanak vermek olduğunu söyledi. Aynı zamanda yerel işletmelerle de irtibata geçerek geniş bir yelpazede hizmet vereceklerini ekledi. Grup satınalma sitelerindeki gibi kullanıcılar hizmet için beklemek zorunda değiller ayrıca hizmet için belirlenmiş kontenjanların dolması gibi bir şey de söz konusu değil . Şimdilik 5 eyalette uygulanan yöntemin ne zaman globalleşeceği hakkında bir bilgi verilmedi.
  Ayrıca, kupon ve grup satınalma hizmetleri Facebook üzerinden hizmet vermeye devam ediyor.
   


  Yazan: Kobra_FighterTR
  BaykusReis bunu beğendi.
 2. iyimişş
   
 3. face niyeti bozdu, yakında bütün sanal platformları bi yerde toplar herelde.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 13:06