facebook yer bildirimi ?

Sponsorlu Bağlantılar

yhoos

yhoos

Üye
    Konu Sahibi
facebook yer bildirimi ?
Ben 5800 xm kullanıyorum internete de opera ile bağlanıyorum daha önce facebook da yer bildirimi yapmıştım fakat şimdi olmuyor bilen bi arkadaş yönlendirirse sevinirim. . .

----------Eklendi @ 15:10:50 ---------- Yazıldı @ 15:10:00 ----------

bu arada operanın sürümü 11

'Patron

'Patron

Üye
m.facebook.com a gir orda durum guncellemenın altında fotoğraf var bide yer bildirimi var . ordan hallet.

yhoos

yhoos

Üye
    Konu Sahibi
oraya giriyorum sayfa öyle kalıyo hiç bişey çıkmıyo

'Patron

'Patron

Üye
Tuhaf.Oviden de yer bildirimi yapabilirsin .Hiç olmadı durumuna @ankara @istanbul yaz :D

• Beğen
Tepkiler: Mkac1, PraNgA4 ve Dtn
bthn_997

bthn_997

Üye
bende sadece fotoğraf var :hmmm ovi'den nasıl yar bildirimi yapılıyo??

• Beğen
Tepkiler: PraNgA4
yhoos

yhoos

Üye
    Konu Sahibi
operayı yüklemen ve telefonunda navigasyon olması gerekiyo ben daha önce yapmıştım fakat şimdi olmuyo

'Patron

'Patron

Üye

üstten hesaplar yapıp nokia hesabınızla giriş yapıp sonra giriş diyip akıyomuşuz akif abi :D
Hm sağol.Tabi gerek duymadığım için farketmez. @altınpark @ulus @ kızılay akar.

bthn_997

bthn_997

Üye
yok begenmedim abi direk açık adres yazıyo bu :D ama operadan m.facebook'a girersen durumun altında photo ve check-in var :D ordaki daha iyi :halay1:

cimbom339

cimbom339

Üye
Arkadaşlar bende 5800 kullanıyodum önce opera mobile 11.1 i yükledim sonra ovi haritaları güncelldm silmiştim operadan m.facebook.com a girdim ve yerimi bildir anasayfada çıktı

hotlock

hotlock

Üye
Arkadaşlar bende 5800 kullanıyodum önce opera mobile 11.1 i yükledim sonra ovi haritaları güncelldm silmiştim operadan m.facebook.com a girdim ve yerimi bildir anasayfada çıktı[

ovi haritalarda konumunu paylaş diye bir yer vardı sanırsam ordan da paylaşabilirsiniz face de.

QushcuTr

Üye
Merhaba, ben Nokia E5 kullanıyorum ve uzun zamandan beri şu yer bildirimini arıyorum opera mobile kurulu güncel fakat dediğiniz gibi yer bildir diye seçenek yok :(