Facebook Videoları İndirme Yöntemleri

 • 11 Ocak 2019 21:58
 • 49 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Günümüzde milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılan en popüler sosyal medya platformu olan Facebook üzerinde her gün milyonlarca farklı video insanlar tarafından paylaşılıyor. Bu paylaşılan videoları ne yazık ki direkt olarak Facebook üzerinden indirmek mümkün olmuyor. Bunun için farklı siteler veya farklı Facebook video indirme yöntemleri kullanmanız gerekiyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Eğer Facebook üzerinde bir video izlediyseniz ve beğendiyseniz aşağıdaki yöntemlerden herhangi birini kullanarak Facebook'tan video indirebilirsiniz. Öncelikle BURAYA tıklayarak herkese açık olan Facebook videolarını indirebilirsiniz. Eğer ilk site çalışmıyor ise BURAYA tıklayarak alternatif bir video indirme sitesini kullanabilirsiniz.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Eğer indirmek istediğiniz facebook videosu bir grupta paylaşılmışsa ve o grup kapalı veya gizli ise bu tarz özel videoları indirebilmek için BURAYA tıklayarak siteye girmeniz gerekiyor. Ardından videonun sayfası açıkken "sayfa kaynağını görüntüle" seçeneği veya CTRL + U kısayolu ile sayfa kaynağını açın ve karşınıza gelen bütün kodları CTRL + A komutu ile seçin ve kopyalayın. Ardından girmiş olduğunuz sitedeki kod yapıştırma kısmına kopyaladığınız kodları yapıştırın. Daha sonra Facebook'tan videoyu indir seçeneği yani alt kısımda yer alan Download seçeneği ile videoyu indirmeye başlayabilirsiniz.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Videoları hangi kalitede indirdiği konusunda herhangi bir bilgi bulunmuyor fakat bu yöntemle gizli olan bütün videoları yani özel gruplarda veya kapalı sayfalarda paylaşılan bütün Facebook videolarını bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Eğer herhangi bir aracı site kullanmadan Facebook videolarını cihazınıza indirmek istiyorsanız bunun için tarayıcı da yer alan adres çubuğundaki www kısmını silerek m yazarsanız örneğin www.facebook.com yerine m.facebook.com bu sayede mobil siteye bilgisayar üzerinden giriş yapabilir ve video oynarken video üzerine fare ile sağ tıklayarak "videoyu kaydet" seçeneğini kullanarak izlediğiniz videoları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
   


  Yazan: Buğra

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/01/2019 - 09:54