facebook video izlenmiyor yardım !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
xcoskunx

xcoskunx

Üye
    Konu Sahibi
facebook video izlenmiyor yardım !
herkese selamlar kolay gelsin. forumda facebook video izleyebilmek için gereken ayarları yaptığım halde halen flash player güncellemesi istemektedir ve videoları izleyememekteyim. x terminalden verilen komutu girdiğim halde no such file hatası verdiğinden dolayı bende filebox aracılığı ile dosyayı dizine kopyaladım artık telefonun versiyonundan dolayımı kaynakllanıyor nedir anlamadım cute explorer ve diğer dosya yöneticileri dosya kopyalayamıyordu bende filebox kurarak komut girmeden dosya kopyalama sorununu çözdüm yardımlarınız bekliyorum. tel versiyonu: v21.2011.38-1 rx-51

grimser

Üye
bugün hard formatla yeniden kurdum telefonu, burda anlatılan tweak programını yazılan sürümle kaydettim. Senin konunu görünce açıp denedim facebookta sorun yok rahat rahat açıldı.

xcoskunx

xcoskunx

Üye
    Konu Sahibi
kardes apt yazan yerden sondaki * isaretine kadar kopyalamayi unutma sondaki yildiz olmazsa hata alirsin....
tweak flash kur telefona
xterminali ac
root yaz enter le
sonra acilan yere su yazi komple yapistir
apt-get install --reinstall adobe-flash*
sonra biraz bekle sana bir soru gelecek Y/n diye turkce dili kullandigimiz icin sen e harfine basip enter diyeceksin sonra islem tamam xtermnl kapatabilirsin...
sonra ki islem tweak flash i ac
android flash player 10.1 yazan yere tikla acilan seceneklerden, linux 10.1.53 tikla sonra specify version manuel isaretle ve elle 11.1.10 change tikla zaten goreceksin linux 11.1.10 otomatik yazacak bu kadar biraz detayli oldu karistirmadan yukleyebilirsin.. talimatını uyguladım oldu en baştan olmamıştı yardımlarınız için teşekkürler. konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt