Faturasız Facebook Paketim Olmasına Rağmen Ücretlendirme Alınıyor?

Sponsorlu Bağlantılar

hayben2121

Üye
    Konu Sahibi
Facebook Paketim Olmasına Rağmen Ücretlendirme Alınıyor?
4tL lik Facebook paketi aldım.Nokia C5-00 telefonum var.Facebook uygulamasıda yüklü ; İnternet seçimi olarak Turkcell İnternet yapiyorum fakat 2 gündür 2 tlm gitti facebook girdiğimde...
İnternet ayarlarından olabilir mi acaba?yada başka bişi? yardım lütfen..

cyborg78

cyborg78

Üye
Facebok uygulaması o tarifeden para yada kontur alıyomu bilmem ama opera veya uc browser'den girince kontur kesyo bunlardan. Facebook paketi telefondaki orjinal tarayıcı için sanırsam, ben teldeki orjinal tarayıcıdan girerken normal facedeki 4 tl'lik paketten kesyodu, ama opera veya uc browser'den girdiğimde ayretten internet ücreti alyo :bigstar:

hayben2121

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşımda bnmkine benzer telefon var o da facebook uygulamasında giriyor kesinti fln yok?yardım lütfen :/

frk uzn

frk uzn

Üye
Uygulamadan girdiğin için gidiyo

phasan

phasan

Üye
Bendede ayni sorun var

hayben2121

Üye
    Konu Sahibi
neyden giriyoz kardeşim? arkadaşımda uygulamadan giriyor hiç kesinti yok?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Cihazinda internet kullanan widget yada uygulamalar olabilir dostum. Email tanimladiysan oda kontorunu yiyebilir mobil veri actiginda

badboy1352

badboy1352

Üye
o sorunun çözümü basit senin facebook paketin var ama arka planda başka uygulamalar çalışıyor olabilir örneğin whatsapp gibi
onun için telefonundan facebook yapılandırma ayarı oluşturman yeterlidir

hayben2121

Üye
    Konu Sahibi
facebook yapalındarma ayarlarını nası yapiyoz? watsap fln yok ama bilemicem artık :S

badboy1352

badboy1352

Üye
nokia telefonun zaten basit internetten araştır bulursun

MaxipmaN

Üye
lanet girsin 12 tlmi yedilerdi facebook paketi bir daha asla

badboy1352

badboy1352

Üye
bende de twitter paketinde aynısını yaptılar ama bende 2 tl gitti öyle direk twitter aracılığı ile turkcell'e şikayet ettim bir daha öyle bir sıkıntı olmadı

2463912

Kapalı Hesap
Gençler telefonun kendi tarayıcısından girin ve turkcell wapla bağlanın tl kesmez..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Sadece tarayıcı üzerinden m.facebook.com adresine girebilirsiniz.

Üst Alt