Facebook niye çalışmıyor.yardım edermisinz?

Sponsorlu Bağlantılar

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
Facebook niye çalışmıyor.yardım edermisinz?
telefonum note 1...
google playden facebook indirdim..üye oldum.giriyorum çok uzun dönüyor haber kaynağı adı altında 3 tane hber çıktı sonra 1 haftadır hep öyle kaldı dönüyor ama yenilenmiyor..haber kaynağı hata verdi gibi birşey veriyor..kaldırdım 3 kez yine kurdum yine olmadı...güncelledim olmadı....

yardımcı olurmusunz?

leonidas42

leonidas42

Üye
Telefonun Tarayıcısından Nasıl Giriyor Bi Deneyebilirmisiniz Hocam?

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
uc browserden den giriyorum anasayfa-profil-ark bul-msj-bildirimler-sohbetler en üstte..bu arada normal facebook sayfası düzenindede çıkmıyor..çok çirkin bir durum neyse aşağıya iniyor
durum güncelle
benim resmim
aşağıya bildirimler geliyor 3-5 bildirim sonra diğer haberleri gör var..tıklarsdsam yine birkaç haber yine tıkanıyor diğer haberleri gör hep böyle diyor...

leonidas42

leonidas42

Üye
İnternet Bağlantınız Yavaştır Hocam

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
daha aşağısında ise facebook yükle daha hızlı gezin diyor ama yüklü..kaldırım yine yükledim yine aynı..
aşağısında sayfanın başı
sınırsız facebook keyfi için 6 tl üyelik talebi son kısmı bu...ama aynı internette eşimde var..pttcell sınırsız internet onda sorun yok...facebook sorunsuz giriyor..başka birşey olmalı...

leonidas42

leonidas42

Üye
Hocam Facebook Sürümü Hatalı Büyük Bi İhtimalle Ya Başka Biyerden İndirin Facebook'u Yada Güncelleme Gelmesini Bekleyin(Tabi Gelirse-Gelirsede Düzeltilirse)

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
link verirmisin..nereden inriyeyim..güncelledim ama...

leonidas42

leonidas42

Üye
Buradan :D

Üst Alt