Facebook Guncelleme [Yardım]

• 24 Nisan 2011
  • 2010 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaslar ben hala bu facebooku guncelleyemedim samsung appse giriyorum ama guncelleme muncelleme cikmiyo nasil yapicam bunu bilen var mi ?

Yazan: cezalper
  2. aslında şimdilik güncelleme yapma bence :D çoğu kişininki hata verdi ve silindi.. nedense ben sorunsuz güncelledim ve gayet güzel çalışıyor :oke:

3. peki senin kullandigin firmware hangisi ben xxjj9u kullaniyorum bunun yuzunden olabilir mi??

4. orjinal firmware geçmeyi dene istersen. bende xxjj9 sürümü vardi jvjkc1 bada 1.2 orjinal haliyle yüklü suanda ve de bende facebook güncellemesini gayet sorunsuz gerçekleştirebildim.

5. s8530 cihazımda güncellemeyi yaptım gayet stabil çalışıyor.

6. peki sence hangisi daha güzel xxjj9 mu jvjkc1 mi yani hangisi daha stabil birde ben bunu değiştirirsem içindeki uygulamalar hafıza kartında ama genede silinir mi ?

7. jvkc1 var bende.. bide uygulamalar silinirmi diye sormuşsunda silinir kardeşm...ücretli uygulamarı sonra tekrar indirebiliyorsun ama ücret ödemeden..

8. |-) pff neyse ben biraz daha araştırıyım belki geçerim bu jvkc1'e ama benim merak ettiğim nasıl stabil çalışıyormu xxjj9 kadar ?? xxjj9 harika çok stabil daha hiç hatasını gormedim jvkc1 de oyle mi ??Hataları var mı ?

9. tek sevmediğim yönü spoof yapılamaması.. yani spoof yapınca menüden giremiyosun appsdan giriyosun oyuna.. başka bir sorun yok gayet stabil..

10. Anladım çok saol şu spoofu anlamadım sadece nasıl menuden giremiyosun ??

11. bildiğin giremiyosun..:) ikona tıklıyon tıklıyon hiç hareket yok sanki hiç basmıyomuşsun gibi duruyo öyle açılmıyo :)

12. :D :D ilginç :aha:

13. bu nezamandır böyle yenimi duydun daha :ehe

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 17:09