Facebook Guncelleme [Yardım]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cezalper

cezalper

Üye
    Konu Sahibi
Facebook Guncelleme [Yardım]
arkadaslar ben hala bu facebooku guncelleyemedim samsung appse giriyorum ama guncelleme muncelleme cikmiyo nasil yapicam bunu bilen var mi ?

ares_53

ares_53

Üye
aslında şimdilik güncelleme yapma bence :D çoğu kişininki hata verdi ve silindi.. nedense ben sorunsuz güncelledim ve gayet güzel çalışıyor :oke:

cezalper

cezalper

Üye
    Konu Sahibi
peki senin kullandigin firmware hangisi ben xxjj9u kullaniyorum bunun yuzunden olabilir mi??

silver021

silver021

Üye
orjinal firmware geçmeyi dene istersen. bende xxjj9 sürümü vardi jvjkc1 bada 1.2 orjinal haliyle yüklü suanda ve de bende facebook güncellemesini gayet sorunsuz gerçekleştirebildim.

alikartall

Üye
s8530 cihazımda güncellemeyi yaptım gayet stabil çalışıyor.

cezalper

cezalper

Üye
    Konu Sahibi
peki sence hangisi daha güzel xxjj9 mu jvjkc1 mi yani hangisi daha stabil birde ben bunu değiştirirsem içindeki uygulamalar hafıza kartında ama genede silinir mi ?

ares_53

ares_53

Üye
peki senin kullandigin firmware hangisi ben xxjj9u kullaniyorum bunun yuzunden olabilir mi??

jvkc1 var bende.. bide uygulamalar silinirmi diye sormuşsunda silinir kardeşm...ücretli uygulamarı sonra tekrar indirebiliyorsun ama ücret ödemeden..

cezalper

cezalper

Üye
    Konu Sahibi
|-) pff neyse ben biraz daha araştırıyım belki geçerim bu jvkc1'e ama benim merak ettiğim nasıl stabil çalışıyormu xxjj9 kadar ?? xxjj9 harika çok stabil daha hiç hatasını gormedim jvkc1 de oyle mi ??Hataları var mı ?

ares_53

ares_53

Üye
|-) pff neyse ben biraz daha araştırıyım belki geçerim bu jvkc1'e ama benim merak ettiğim nasıl stabil çalışıyormu xxjj9 kadar ?? xxjj9 harika çok stabil daha hiç hatasını gormedim jvkc1 de oyle mi ??Hataları var mı ?

tek sevmediğim yönü spoof yapılamaması.. yani spoof yapınca menüden giremiyosun appsdan giriyosun oyuna.. başka bir sorun yok gayet stabil..

cezalper

cezalper

Üye
    Konu Sahibi
Anladım çok saol şu spoofu anlamadım sadece nasıl menuden giremiyosun ??

ares_53

ares_53

Üye
bildiğin giremiyosun..:) ikona tıklıyon tıklıyon hiç hareket yok sanki hiç basmıyomuşsun gibi duruyo öyle açılmıyo :)

cezalper

cezalper

Üye
    Konu Sahibi
:D :D ilginç :aha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt