F.Bahçe'ye tişörtlü gönderme!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
F.Bahçe'ye tişörtlü gönderme!

Spor Toto Süper Lig'de Trabzonspor'un deplasmanda Fenerbahçe ile 0-0 berabere kalmasının ardından futbolcular röportaj verirken dikkat çekici bir olay yaşandı.

Trabzonsporlu futbolcular üzerinde "Formalarımız Tertemiz" yazılı tişört giyerek röportaja geldiler ve tişörtün üzerinde Trabzonspor'un giydiği bazı formaların küçük resimleri bulunuyordu.

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Trabzonspor resmi internet sitesinden antrenman haberi verirken "2010-2011 sezonu şampiyonu takımımız" cümlesi kullanılmış ve bu ifade ortalığı karıştırmıştı.

• Beğen
Tepkiler: .Murat.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Mmmm çok sert cevap vermem lazım tutamıyorum kendimi :kirbac:
O sezon futbolcularımızın verdigi emegi gördükten sonra 90+4'lerde gelen galibiyetleri gördükten sonra;
Sen! hatır için yatan takımları,yürüyerek gol atıp yenerek karsıma nasıl çıkarbilrsin benim kupa da kupa diye.
Forma temiz olmaz o forma terleyecek aslanım..!

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bunu diyen trabzonspor mu? :D
Neyse ...

haltie

haltie

Üye
Trabzon gereksiz gündem yaratiyor çocuk gibi

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
En başından beri bunu yapıyorlar zaten halit ...
Kendilerine güldürüyorlar, dalga geçtiriyorlar ...

Nerede haklarını arasalar kapılar suratlarına kapanıyor ... Halen kupa diyorlar ... :D

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Ben sahada oynanan oyuna bakarım ve ben Fenerbahçe'ye gel de at gibi oyun oynayan bi takım hiç görmedim üstelik özellikle o sezon tüm takımlar Trabzon ile yarıs içinde oldugumuz için bize Çanakkale geçilmezi oynadı maçlardan sonra dualar ettik öldük öldük dirildik biz.Bakınca anlasılıyo bu son derece tarafsızca söylüyorum bunu 3 büyükler ile bir anadolu takımı yarısa girerse diger takımların hemen hemen hepsi o anadolu takımına yatar eger o İstanbul takımı Fenerbahçe ise iyice kasap havası oynanır Fenere.

Biz, 'takımlar bize kapanıyolar isimizi zorlastırıyolar' derken çıkıp ta sizin, takımlar size yattı demeniz inan çok sinir bozucu ve sinirden gülüyoruz artık.Fenerbahçe'nin maçlarını izlediysen oyuncuların emeklerini görürsün kupayla aglanmakla degil ama emege saygıyla büyük bi kulüp olabilirsiniz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...