"F.Bahçenin kazanmasını isteriz"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
"F.Bahçenin kazanmasını isteriz"
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, mantıksal olarak düşündükleri zaman hafta sonundaki derbi maçta Fenerbahçe'nin lehine bir sonucu istediklerini söyledi. Güneş, "Böyle bir sonuç da Avrupa Şampiyonlar Ligi için bizim lehimizedir" dedi.

Fenerbahçe'nin maçtan istediği sonuçla ayrılmasının sarı-lacivertli takımı şampiyonluğa ulaştıracağını da ifade eden Güneş, "Galatasaray'ın puan kaybetmesi de bize yarayacaktır. Galatasaray'ı yakalama şansımız var. Tabii biz 2 maçımızı da kazanmak zorundayız" dedi.

Samsunspor ile yapacakları maçın bu sezon sahalarında son maç olacağını dile getiren Güneş, "Fenerbahçe-Galatasaray maçı kilit bir maç. Ancak o maçta futbolun fazla olmayacağını düşünüyoruz. Ligin en iyi futbol oynayan takımı Trabzonspor. Taraftarlarımız maça gelerek futbol izlesinler. Taraftarlarımızın desteğini Samsunspor maçında görmek istiyoruz" diye konuştu.

Güneş, yurtdışında 5 kamp yeri baktığını ve 1 maçı izlediğini ifade ederek, "Alınmış bir netice yok. Transfer görüşmesi de yapmadım. Baktığımız ve beğendiğimiz oyuncular var. Oyuncu izlemeye devam edeceğiz ve en sonunda bir karar vereceğiz. Türk oyuncuları bırakmayı düşünmüyorum. Yabancı oyuncu transferinde ise daha iyisini bulabilirsek, ona göre belirlenecek" dedi.

İç transferde sözleşmesi sona eren Emrah Eren ile anlaşmayı düşündüğünü ifade eden Güneş, "Alacağı para da geçen seneden aldığından daha fazla bir para olacak. 'Trabzonspor'u seviyorum' diyorsa o zaman imza atar" diye konuştu.

Szmykowiak'a gelen transfer önerisini nasıl değerlendirdiği biçimindeki bir soruya da Güneş, "Şu ana dek Tolga'nın haricinde bir transfer teklif yok. Benim oyuncularım 'Türkiye'nin en iyi oyuncularıdır' diyorum ve bırakmak istemiyorum. Onlardan da 'bana gitmek istiyorum' diyen yok. 3-5 transfer yapabiliriz. Benim için elimdeki oyuncular daha değerli oyunculardır" dedi.

Güneş, bordo-mavili takımın kaptanı Fatih'in kasıklarındaki ağrısının ciddi olduğunu ve son haftalarda sıkıntılı biçimde forma giyebildiğini belirterek, "Son haftalarda idmanlara da çıkaramıyoruz. Fizik olarak düşüklüğü var. Ameliyat olması gerekiyor. Bu hafta da olabilir, daha sonra da olabilir. Doktorlar buna karar verecek" değerlendirmesinde bulundu.

:huhu: :huhu:

massut

massut

Üye
Vay Trabzon vay :ah:

seriFBurak

seriFBurak

Üye
teswik primi trabzondan

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Seneye ts şampiynolar liginde olacak.. :)

massut

massut

Üye
Fenerden çok daha fazla puan alır eminin :huhu:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by massut@May 21 2005, 06:10 PM
[post=60649]Quoted post[/post]​

Türkiye'nin başarısı içinde alsın daha fazla puan.... ;)

Avrupada takım ayırt etmenizi kınıyorum...!!!!! :off:

massut

massut

Üye
Şampiyonlar liginde Trabzon-Fener final oynasa tabiki Trabzonu tutarım.Siz yabancı takımla oynayın tabiki her Türk gibi Feneri tutarım. :ah:

Quattro

Quattro

Üye
Originally posted by massut@May 21 2005, 06:10 PM
[post=60649]Quoted post[/post]​

Ah fener ah sende olmasan kimle uğraşacak bu bimbomlular yaw... :D

massut

massut

Üye
ezeli rekabet bu olsa gerek ;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt