Eyvah 90a gidiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
Eyvah 90a gidiyor
Eyvah 90'a gidiyor

Samsunspor’un Kamerunlu kalecisi, ‘100 kere vursa, oraya gitmezdi’ dediği Brezilyalı yıldızın golü için, ‘Tam yerine gitti. Müthiş bir goldü. Futbol hayatımda yediğim ilk rövaşata golüydü. Topu gördüğümde başıma ne geleceğini anladım’ yorumunu yaptı.

Herkes Alex’in muhteşem golünü konuşuyor. Kimine göre, böyle bir gol hiç unutulmaz, kimine göre, böyle bir gol bir daha atılmaz...

Ve herkes kendince bu harika golün yorumunu yaparken, golün sahibi Alex’in yaklaşımı oldukça farklıydı...

Hayal edersiniz, atabilirsiniz!

Bu arada bir yorum da golü yiyen Samsunspor kalecisi Ali Uyanık’tan geldi. Kamerunlu file bekçisi duygularını samimi kelimelerle açıkladı ve önce Alex’i tebrik ederek, golü şöyle anlattı...

Müthiş bir goldü. Çok güzel vurdu. 100 kere vursun, o top oraya gitmezdi. Tam yerini buldu. Topu gördüğümde ‘Eyvah 90’a gidiyor’ dedim.. Rövaşata ile yediğim ilk goldü. Topu gördüğümde başıma ne geleceğini anladım. Hiç böyle bir gol yemedim. TV’den bir kez daha izledim.

Haftanın, belki de ayın golü olarak yorumlanan Alex’in golünü takım arkadaşları ve futbolculara sorduk...

Başbakan ERDOĞAN:

Solak ama sağ ayağıyla attı

Fenerbahçe-Samsunspor maçını izledim. Alex’in attığı gol muhteşemdi. Bu adam sırf solak, ama sağ ayağıyla attı. Geçen yıl Necati’nin (Galatasaray) bize (Fenerbahçe) attığı gol de çok iyiydi.

Ali AKDENİZ:

Endişe içinde vuruşu izledim

Adam çatala taktı. Ne diyebiliriz ki. Ben orta sahadaydım. Endişeli bir şekilde izledim. Mükemmel bir goldü. Görülmeye değerdi.

Ümit ÖZAT:

Bu gole ancak şapka çıkartılır

28 yaşındayım. Bugüne kadar dünyanın en büyük golcülerini izledim. Alex’in golü gibi bir gol daha görmedim. Bu gole şapka çıkarılır.

Rüştü Reçber:

Benim yılın golü adayım

Çok güzel bir gol attı. Canlı olarak izlemedim. Sol ayaklı bir oyuncunun sağ ayağıyla bu kadar isabetli vuruş yapması zor. Kesin olarak ayın golü seçilir. Yılın golüne de aday.

Volkan DEMİREL:

3 kaleci bile olsa çıkaramazdı

Harika bir goldü. Böyle bir gol yemedim. Üç kaleci olsa bu golü çıkaramazdı. Şanssız bir gol yedim. Soyunma odasında kendisini tebrik ettim. Vuruş becerisi alkışa değerdi.

Mondragon:

Kaleciler için zor pozisyon

Kaleciler için çok zor bir pozisyondu. Kalabalık ve önü kapalıyken vurdu. Böyle bir vuruşu bekleyemezsin. Nefis bir gol oldu. Sol ayaklı bir oyuncunun sağ ayağıyla atacağı en güzel gol.

Ümit KARAN:

Kıvrak ve akıllı bir vuruştu

Ben de ilginç goller atıyorum. Kıvrak ve akıllı golcüler böyle vuruşlar yapar. Çok güzel bir goldü. Seyrederken oldukça etkilendim.

Marco AURELiO:

Hafızalardan silinmeyecek

Haftanın en güzel golüydü. Sol ayağını daha iyi kullandığı halde, sağ ayağıyla golü attı. Çok güzel bir goldü. Uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir gol oldu.

Semih ŞENTÜRK:

Ben de aynısını atmak isterim

Jeneriklere geçecek bir goldü. İnşallah ben de böyle güzel bir gol atarım. Kulübede izlediğimde, büyülendim. Şimdiye kadar böyle güzel gol görmedim.

Kemal ASLAN:

Alex iki salto bir burgu yaptı

İki salto bir burgu yaptı. Böyle gol bir daha atılamaz. Ben bu golü canlı olarak izlediğim için kendimi şanslı kabul ediyorum. Alex’e yakışan bir gol olarak kalacak.

Serkan BALCI:

Ben de sıradışı çok gol attım

Söylenecek birşey yok. Mükemmel bir gol. Sıradışı bir gol. Daha önce böylesini görmedim. (Gülerek; Ben buna benzer çok gol attım)

Hurr

Üye
linki var mı golün

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
malesef link bulamadim

puraq

Üye
valla merak ettim şimdi golu :(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Muhteşem bir goldü. :bravoo:

Belki bu sezonun (!) en iyi golü seçilebilir. ;)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
yaw bende link arıyom herkez süper dioo :(

Tayfuns

Üye
ben cimbomluyum ama bu golu merak ettim

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
golü buldummmmm...alexin kendi sitesinde

linkin üstünde sag tıkla kaydet dee..

MagNum

MagNum

Üye
ALLaH allah bende gerçekten merak ettim bu golü kimse öve öve bitiremedi nasılmış birde biz izlesek

Gokhan43

Gokhan43

Üye
İzleyenler , yorumları alalım ;)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
valla süper gol

delimakina

Üye
DİMİTRADAN ÇOK ARASTIRMACISIN

FrontmaN

FrontmaN

Üye
bu gol anca alkışlanır :bravoo:

emreakcali

emreakcali

Üye
izledigim en güzel gollerden biri cok güzel hatta güzeldende öte mükemmel

dimitradon a tskler:bravo: :bravoo:

Caine

Caine

Üye
güzel goldü. ama daha sezon yeni açıldı. bu yıl lig gayet çekişmeli ve güzel şeyler izliyoruz. bakalım daha ne goller görecez :rolleyes:

maavii

Üye
bir Galatasaraylı olarak Alexi tebrik ederim. muhteşem bir goldü ;;)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by delimakina35+Aug 30 2005, 01:43 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(delimakina35 &#064; Aug 30 2005, 01:43 AM)</div><div class='quotemain'>DİMİTRADAN ÇOK ARASTIRMACISIN
[post=148752]Quoted post[/post]​
[/b]

biraz öle meraktan bi bakıma :ehe:

<!--QuoteBegin-emreakcali
@Aug 30 2005, 01:55 AM
izledigim en güzel gollerden biri cok güzel hatta güzeldende öte mükemmel

dimitradon a tskler:bravo: :bravoo:
[post=148782]Quoted post[/post]​
[/quote]

sagolun dostlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...