Ey turk gencliğilutfen bakıngene iş basındalar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seriFBurak

seriFBurak

Üye
    Konu Sahibi
Ey turk gencliğilutfen bakıngene iş basındalar
Atatürk we Yüce Türk Milleti adıa şu siteyi hackleyin!!!

br kac ser**sizin bole bisey ile ile yuce turk milletini we ataturk un adını kirletiyor!
siz deil ama bir kac arkdsınz yapablr bu işi!
cunku kullandıkları sistem kesnlikle 1-2 kişinin kurdgu bi sistem deil!
kesnlikle bi ulke we ya buyuk bir grup dan yardm alıolar!
bu işi iyi bilen bi adam wardı bu sitede bi zamanlar...

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
bilen biri kapatsın hacklesin bişeler yapsın gebertirim ben bu herifleri pe.................................................................................................................................................. :off: :off: :off: :off:

eren1907

Üye
Atatürk'ün yanında kürt subay bile varken bunlar nasıl böylr bisey yaparlar

emreakcali

emreakcali

Üye
allah belasini versin serefsiz adi köpekler allah rizasi icin hacklasin biri su serefsizleri :off:
bunlari analari dogormamis SIC.. tövbe tövbe ya kusura bakmayin arkadaslar dengem bozuldu :off:

aTTra

Üye
Aramızda varsa, bu siteyi hackleyebilecek yada tanıdığınız varsa, hemen hacklesin! :off:

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
benim tanıdığım war...bi sölerim..ayrıca çok sinirlendim..... :vur:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Allah belalarını versin asıl terörist kürtler bunlardır işte :off: :vur:

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by DeLmIrA@Aug 27 2005, 06:00 PM
bilen biri kapatsın hacklesin bişeler yapsın gebertirim ben bu herifleri pe.................................................................................................................................................. :off: :off: :off: :off:
[post=146148]Quoted post[/post]​

dişimizi gostermiyoruz bole oluyo turk milletiyiz biz be tukursek bogarız bu köpekleri :off: :off: :off: :off: :off: :off:

seriFBurak

seriFBurak

Üye
    Konu Sahibi
KURDINTERPOL.COM HACKED !

Türk sitelerini karalisteye alan ve saldıran ve ayrıca teröre destek veren Kurdinterpol.com adlı site HotHackers Team tarafından göçertildi.

Bilindiği gibi kurdinterpol.com adlı site Türk sitelerini karalisteye saldırıya geçiyordu. HotHackers, bu siteyi göçerterek onlara Türk'ün gücünü bir kez daha göstermiştir.

Ne mutlu Türk'üm diyene !!!

eren1907

Üye
biri mutlaka hacklesin şu siteyi dünya başıma yıkıldı Atam hayatta olsaydı ne üzülürdü ama kemikleri sizlıyodur O Türkiye'yi bu hale gelmesi için mi kurdu bunlar vatandaş değil daha doğrusu türk vatandaşı değil yaa nasıl birşey bu ya zaten amerikanin politikasıda bu bol parçala yok et

eren1907

Üye
ÇOK SİNİRLİYİM nasıl yapılıyo öğreneceğim ve böyle siteleri hackleyeceğim inanamıyorum ya Atatürk'ün resmine bakın ya nasıl yaparlar ya nasıl yaparlar :off: :off: :off: :off: :off: :off: :off: :off: :off: :off: :off: :off: :off: :off: :off: ellerim titriyo burnumdan soluyorum bizim orda hasanoglan kürt var zaten linç edecek gibi millet ilk gördügümü geberteceğim

seriFBurak

seriFBurak

Üye
    Konu Sahibi

bu işin pirlerinin bulustgu site!
onlar yaprsa yapar bu işi zaten!

aTTra

Üye
Originally posted by seriFBurak@Aug 27 2005, 06:36 PM
KURDINTERPOL.COM HACKED !

Türk sitelerini karalisteye alan ve saldıran ve ayrıca teröre destek veren Kurdinterpol.com adlı site HotHackers Team tarafından göçertildi.

Bilindiği gibi kurdinterpol.com adlı site Türk sitelerini karalisteye saldırıya geçiyordu. HotHackers, bu siteyi göçerterek onlara Türk'ün gücünü bir kez daha göstermiştir.

Ne mutlu Türk'üm diyene !!!
[post=146172]Quoted post[/post]​

Yaw site hala göçertilmemiş, olduğu gibi duruyor.

seriFBurak

seriFBurak

Üye
    Konu Sahibi
zaten olay o site artk sadece bosluk!

eren1907

Üye
böyle siteleri nasıl hacklerim bana kaynak söylermisiniz

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
turkhackteam.com
serrefsizler Ataturku ne hallere sokmuslar
allah hepsinin belalarini versin

slayer

Üye
.....................................................
pislikler o ite maymuna bezettiğiniz insan sizin soyunuza bedel :off: :off: :off:

metintekin

Üye
walla ben görünce çıldırdım.Babam emekli astsubay siteyi ona gösterdim. Adamın saymadığı küfür kalmadı. Nerdeyse pc yi kırcaktı sinirden. Walla bu siteyi Hackle yin lütfen.

msw

msw

Üye
Acilen Hacklenmesi lazım...

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
BU SİTEYİ GEREKLİ MERCİĞİLERE ŞİKAYET EDİLMESİ GEREKİYOR. SAYIN NEGA BUNU YAPARMISINIZ. BU SİTENİN SAHİPLERİ PKK DAN BAŞKASI DEĞİLDİR.

Bayrağı, Vatanı, Kitabı ve Namusu olmayan Şerefsizler ... :off:

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ................

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...