Explorer Yeniden Yuklemek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

researcher

Üye
    Konu Sahibi
Explorer Yeniden Yuklemek
Arkadaslar firefoxu kurduktan bir sure sone explorer mefta oldu. Nedenini anlayamadım. Yeniden kurmayı denedim dosyalar falan yuklendi ama olmadı. Baska bir yukleme yontemi biliyormusunuz.?

tskrlr.

angelscafe

angelscafe

Üye
fire fox u kurduktan sonra warsayılan web tarayıcısı olur ama explorerda çalışır onun için çalıştığı dizine git C:\Program Files\Internet Explorer bu dizinden çalıştır... sonra kısayolu masa üstüne at.

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Normal de varsayılan olmaz. Başlangıçta sorar. eğerki buna evet dediyseniz yukarda ki arkadaşın dediği kısa yoldan Explore Simgesini Alabilirsiniz.

Kurduktan Sonra Varsayılan olarak Seçmeyin FireFox'u.

angelscafe

angelscafe

Üye
arkadaş kurduğu için geri şeçenek sekmesi yok olur bunu ancak anlattığım şekilde çözebilir...

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
<div class='quotetop'>(angelscafe &#064; Feb 24 2006, 04&#58;55 PM) [post=285397]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaş kurduğu için geri şeçenek sekmesi yok olur bunu ancak anlattığım şekilde çözebilir...
[/b][/quote]

bende zaten senin mesajını söyledim yukardaki gibi yap diye yeni kuracaklar içinde açıklama yaptım

angelscafe

angelscafe

Üye
<div class='quotetop'>(PcM@STéR &#064; Feb 24 2006, 04&#58;57 PM) [post=285399]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(angelscafe &#064; Feb 24 2006, 04&#58;55 PM) [post=285397]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

bende zaten senin mesajını söyledim yukardaki gibi yap diye yeni kuracaklar içinde açıklama yaptım
[/b][/quote]
yanlış anlama arkadaş acemi galiba kafası karışsın istemedim... yoksa ayıpsın

researcher

Üye
    Konu Sahibi
Aslında oluyor ama adres cubugu gelmiyor. Gorunumlerde adres cub ugu acık.

Adres cubugunu kaldırdım ekledim olmadı. Sık kullananlarda google vardı ordan gecis yapıyorum heryere.

tskrlr.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt