Evlere 1 Gigabit İnternet Artık Hayal Değil | Süperonline

 • 7 Mayıs 2011
 • 1200 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Evlere 1 Gigabit internet artık hayal değil...

  Superonline bugün artık evlere de 1 Gigabit internet vereceğini duyurdu. Ayrıntılar haberimizde...
  < Resmi açmak için tıklayın >


  "Işık hızında internet" sloganı ile duyurulan Gigabit internet bağlantısı, altyapısı uygun olan yerleşim merkezlerinde verilmeye başlanıyor. Turkcell Superonline tarafından verilen bu hizmet, evlerin altına kurulan yönlendiricilere fiber optik kablolar yardımı ile getirilen internet bağlantısının dairelere Gigabit network kabloları ile dağıtılmasına dayanıyor. Turkcell bugün gerçekleştirdiği basın toplantısında 1 Gigabit (1000 Megabit) internet bağlantısını sunmaya hazır olduğunu, altyapı çalışmalarını tamamladığını ve bu hizmeti vermeye başlayacağını duyurdu.

  Superonline, Turkcell'in gücünü adına ekleyerek bundan böyle "Turkcell Superonline" markasıyla hizmet verecek. Turkcell Superonline markasının lansmanı ile birlikte sunduğu evlere kadar saniyede 1000 Megabit internet hızı ise, Türkiye'yi dünyada bu hizmeti sunan ilk 5 ülke arasına soktu.

  Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv ve Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, birlikte gerçekleştirdikleri basın toplantısında Superonline'ın bundan sonra yola Turkcell Superonline markasıyla devam edeceğini açıkladılar. Grubun genişbant stratejisi doğrultusunda bugüne kadar Superonline'a yaptıkları yatırımın karşılığını aldıklarını ve şirketin Turkcell Grup'a olan katkısının her geçen gün daha da büyüdüğünü vurgulayan Ciliv, şunları söyledi:

  "Turkcell olarak müşterilerimize daima en son teknolojiyi en kaliteli hizmetle sunmayı kendimize görev edindik ve bu sayede teknoloji dünyasının küresel aktörlerinden biri haline geldik. Grup şirketimiz Turkcell Superonline ise alanındaki tartışmasız uzmanlığı ve Türkiye'yi geleceğe taşıyan yatırımlarıyla 2004'ten bu yana hem Turkcell'e, hem de ülkemize değer kattı. Yeni marka ile yola devam etme kararımızın temelinde, sürekli büyüyen ve gelişen teknoloji dünyasında müşterilerimize hak ettikleri değeri, kaliteyi ve güveni Türkiye'nin iki büyük firmasının gücüyle verme ve yaratacağımız sinerji ile müşterilerimize "Daha Fazla Hayat, Daha Fazla Teknoloji" sunma arzusu yatıyor. Turkcell Superonline, 'ışık hızında' genişbant erişimi sağlayan saniyede 1000 Mb'lik fiber interneti, Turkcell Superonline fiber altyapısının gücüyle artık evlere kadar ulaştırıyor."

  Kaynak : Evlere 1 Gigabit internet artık hayal değil... - CHIP Online Haber
   


  Yazan: Furkan1103
  jejep bunu beğendi.
 2. Evet geçenlerde inceledim fiyatına da baktım Aylık 999TL Bireysel başvuruda. Kurumsal başvurulara bakmadım.
   
 3. Aylık 999 tl ucuzmuş.Bu işin içinde bişey var kesin.Yoksa bu kadar ucuz olmazdı:hmmm:ehe
   
  arslansem bunu beğendi.
 4. :ehe
   
 5. 1000mb si ayda 999 tl :) yani uçuk internet :D
   
 6. Ney..:ehe Yuh be ..
   
 7. Biz Vodafone Cepnetten Devam edelım hacı :ehe
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 12:19