Evimizinherşeyi.com kazandırıyor


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

athirsizi41

Üye
    Konu Sahibi
Evimizinherşeyi'nde yapacağınız her yorumu, paylaşımı zevkle okuyor, önerilerinizi gerektiğinde direk markalar ile paylaşarak çözüm buluyor, gerektiğinde ise gelişimizi sağladığınız önerileriniz ile yenilikleri sayfalarımıza yansıtıyoruz.


Tabii ki bu destekleriniz karşılıksız kalmayacak!


Dilerseniz sitemiz arkadaşlarınıza önererek bizden hediyeler kazanabilirsiniz.Dilerseniz de yaratıcı yorumlarınız ve içerik desteğiniz ile...


Arkadaşını davet et: Bu bölümde arkadaşlarını davet ettikçe evpuanların birikir. 31 Ocak 2010 tarihine kadar 25 arkadaşını Evimizinherşeyi üyesi yapan bizden bir adet duvar stickerı kazanacak. Modeli seçimi ise size ait. Dilediğiniz modeli buradan belirleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızıza sitemizi önermeniz için tek yapmanız gereken Profil sayfanızdan "Arkadaşına Öner" başlığını tıklamak:) Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.


Evpuan: İnteraktif platformumuz sitemizde yaptığınız tüm aktiviteleri puanlıyor. Bu evpuanlar ise size bedava alışveriş olarak geri dönüyor. Nelerden evpuan kazanıyorum derseniz,
Üyeliğinizi gerçekleştirdiğiniz anda 5000 evpuan,
Alışverişinizin her 1 TL'si için 400 evpuan,
Yaptığınız her yorum için onaylandığı taktirde 2.500 evpuan,
Oluşturduğunuz her ev albümü için 20.000 evpuan,
Ürüne yeni bir resim de sizden geldiği zaman 5.000 evpuan,
Ürüne yeni bir video eklediğiniz zaman 20.000 evpuan,
Evimizinherseyi'ne davet ettğiniz her bir arkadaşınız için üye olduğu taktirde 10.000 evpuan,
Evlilik listesi oluşturduğunuz taktirde ise tam 300.000 evpuan kazanıyorsunuz.Arkadaşlar burada ben de destek istiyorum..Destek olmak isteyenler özelden mail adresi verirse davet göndereceğim, şimdiden teşekkürler..[/
 

sharap

Üye
teşk.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt