Evet Arkadaşlar Şimdi Herkezin Battaryası Ne Kadar Sürüyor Sorunlarımız Ne !!

Sponsorlu Bağlantılar

tevley

tevley

Üye
    Konu Sahibi
Evet Arkadaşlar Şimdi Herkezin Battaryası Ne Kadar Sürüyor Sorunlarımız Ne !!
Evet Gençler şimdi herkez ilk Telefon modelini sonra şarjı ne kadar gidiyor ve ne yapıyorsunuz yazıcak Kendi telefonumdan şüpheleniyorum :)

c6-01 Rekor 1 gün :S

-Çoğunlukla oyun oynuyorum oyunlar hd olur genellikle ve en az 4-5 saat sürer
-internette takılırken (facebook,twetter v.b) 6 wifi ile çünkü mobil veri ile aynı şekilde şarj yemez
...

Evet sıra sizde
:megafon:

NokiaAltıYüzÜç

NokiaAltıYüzÜç

Üye
haksızlık etme o kadar kullanımdan sonra 1 gün gitmesi bile çok iyi, benim ise kullanıma göre değişiyo 1 gün yetmediğide oluyo 3 gün takmadığımda

tevley

tevley

Üye
    Konu Sahibi
Haksızlık deil ellemessen 1 gün :)

dejavu178

dejavu178

Üye
ellemesem 1,5 gün felan giderde ellediğimde sabah %100 bi kaç saat sonra %85 falan, akşama doğru %50 eve giderken %20lerde evde ise dizi izlerken bitiyo direkt şarja.

achambo

achambo

Üye
ben whatsapp+twitter+oyun+internet+ müzik
1 gün bitimine %25 sarj kalıyo

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Ellemessem 1.5 ellersem 6 saat falan ki opera acayip şarj yiyor oyun oynamak ile opera aynı şarjı yiyor

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​whatsapp ile gün aşırı şarj,bazen de 1 gün gidiyor

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ben oyun oynamama ve sürekli nete bağlanmama rağmen gece uyumadan nete girip yarım saat takılayım derken batarya az der hep ve o zaman takarım yani uyurken %10 oluyor.. :D

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
603 Sabah sarjdan aliyorum okulda muzik internet falan aksama kadar gudiyo daat 10 gibi sarja takiyorum sabah geri aliyorum aynen devam

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
701'im mobil veriyi hic kapatmama ve sürekli telefonla ugrasmama ragmen 1 günü rahatlikla cikariyor. Simdilik idare ediyor bizi :)

MaxipmaN

Üye
ben abartmadan wifi bağlanırım, 1saat oyun oynarım, müzik 1 saat, alırım elime kurcalarım çok fazla, 1.5 gün gidiyor

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
603 te iki saat dayandı ama nasıl iki saat. şarjı %85 civarı iken iki saatlik bi film izledim aynı zamanda arkaplanda 3g ile film indiriyordum :) film bittiğinde kalan şarj %3 :)
iyi mi sizce

ümran

Üye
3g ile 3 saat ,normal internet ile 1 gün ,oyunlarla aram yok genellikle operada takılıyom ve normal kullanımda 3 gün

tevley

tevley

Üye
    Konu Sahibi
ooo Maşallah Gençler :D

blackcemre

Üye
Nokia E7 Symbian anna ile 7 gün dayanıyor.Symbian Belle ile 4 gün dayanıyor.Bide kardeş kouya anket eklersen çok iyi olur.

tevley

tevley

Üye
    Konu Sahibi
anket nasıl konuluyo bilmiom :(

moonstar90

moonstar90

Üye
ben de internete çok girersem 1 gün gidiyor onun dışında iki günü çıkartıyor 1 senelik c601 ayrıca tavsiyem opera mobile yerine opera mini kullanmanızdr o zaman daha uzun gider bataryanz ben bunu bizzat deneyerek öğrendim

jetblacklife27

Üye
durmadan internet 3-4 saat

ByKatre

ByKatre

Üye
Benim Opera Mini Kullanıyorum Canım Sıkılınca Face Bak Çık Yaparım Sürekli 1 Gün Internette dursam 3g ile 6 saat artık yedek batarya aldım 12 saate çektim hiç dokunmazsam diyeceğim ama öyle duramıyorum en fazla 1,5 gün çok nadir herkes bataryan bozulmuş diyor yeni0batarya aldım yine aynı 5800 la

asi6868

Üye
en son 6 saat dayanmıştı opera çok yiyor...