Evernote v6.0

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Evernote, en üretken hale gelmenize yardımcı olan modern bir çalışma alanıdır. Zorlu bir yoldasınız, Evernote işinizde başarılı olmanızı sağlayacak.

Yenilikler:
Uygulamaya taze bir bakış, daha iyi hizmet için yeniden tasarım!
Hızlı not
-Farklı türde notlar oluşturmak için yuvarlak yeşil + simgesine dokunun
Yenilenmiş gezinme
-Kısayollara doğrudan erişim ile daha basit gezinme çizimi
El yazısı geliştirmeleri
- Şekil tanıma
- Parmağınızı kullanarak yakınlaştırın
Evernote Web Clipper
- Makaleleri, araştırmayı ve web'deki diğer içeriği toplayın ve düzenleyin
Ve daha fazla hata düzeltmeleri.
Uygulamayı puanlamayı nasıl yapacağımızı söyleyin.İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
  • Beğen
Tepkiler: murkin
Fenomenon

Fenomenon

Üye
paylaşım için teşekkürler
evernote gelişmişe benziyor. en son 1.5 sene önce kullanmıştım. şimdi çok daha basit not alma uygulamaları kullanıyorum daha pratik oluyor.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt