Everest'tin Ürünlerinden Memnun Olan Varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

Everest Ürünlerinden Memnunmusunuz?

• Evet

Kullanılan: 2 15.4%
  • Hayır

Kullanılan: 11 84.6%

• Kullanılan toplam oy
    13
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Everest'tin Ürünlerinden Memnun Olan Varmı?
Arkadaşlar Ne Ürünü Olursa Olsun Memnun Musunuz Merak Ediyorum? Yoksa Bu Firmanın Ürünlerinin Garezi Banamı Nedir? Çoğu Ürünü Kalitesiz Geliyor Bana.Şahsen Bir Dahada Everest Markası Geçen Hiçbirşey Almayacağim.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
bana max 6ay dahanıyor
ben 2-3kere aldım
bi daha da almam
ucuz mal alacak kadar zengin değilim

• Beğen
Tepkiler: furyzer0 ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
bana max 6ay dahanıyor
ben 2-3kere aldım
bi daha da almam
ucuz mal alacak kadar zengin değilim
Bende 35 TLye Klavye Aldım KM-2921 Bu 2.Klavye Alışı Aynı Modelden Yine Dağıldı Klavye Yine Dağıldı Bi 6 Ay Pili Gidiyor Hatta 8 Aya Yakında Denebilir Onun Harici Backspace Filan Heryeri Döküldü Tuşların Bazıları Basıyor Saplanıyor Bazıları Sanki Hayata Küsmüs Gibi Özellikle Uzun Tuşlar Bir Tarafı Yüksek Diğer Tarafı Klavyeye Gömülü Duruyor
Bunlarda Rezilliklerinden Bir Kaçi Vdeoya Çektim Yükleyeceğim You Tubeye Millet Kazanlanmasın

:D

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]
Yaygın ve Gerçekten Çok Mantıklı Bir Söz.

furyzer0

furyzer0

Üye
Ben de aksesuarlarımı pahalı alırım ama 3yıldan fazla kullanırım. Microsoft Bluetooth mouse almıştım koltuğun kenarında kullandığım için günde 4-5 defa düşüyordum rahat 50-100 kere düşmüştür. Başlarda sadece temassızlık olmaya başlamıştı ama düşürmeyi kesince takır takır çalışıyor şimdi. 2 sene oldu şimdilik hiç bir sorunu yok.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Ben de aksesuarlarımı pahalı alırım ama 3yıldan fazla kullanırım. Microsoft Bluetooth mouse almıştım koltuğun kenarında kullandığım için günde 4-5 defa düşüyordum rahat 50-100 kere düşmüştür. Başlarda sadece temassızlık olmaya başlamıştı ama düşürmeyi kesince takır takır çalışıyor şimdi. 2 sene oldu şimdilik hiç bir sorunu yok.

Bende Resmini Attığım Klavyeninde Faresi Var Set Zaten Bunlar Ne Zaman Düşürsem Param Parça Oluyor Pilleri Her yeri Çıkıyor Artık Vida Yerleri Dahi Kırıldı O Derece Dandik Çokta Yüksekten DÜşsse Tamamda Yok Yani Oda Yok.Kaldıkı Tuşları Ortada Sırf Tipi İçin Aldım Yani 2 Tane Aldım Bide İkisindedemi Aynı Sorun Olur KEsinlikle Almam Everestin Hİçbir Ürünlerini Kuzenim 450 TL Verdi PSU Lu Kasa Aldı Geçen GElmiş Kasaya Bişey Yapmadım Durup Dururken Üst Tarafında Çatlak Var Diyor Zamanında Çok Demiştim Everest Almayın Etmeyin Diye Ama Dinletememiştiim :)

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Mause aldım bi modelini hatırlayamıyorum zaten iki ay falan kullandım arıza çıkardı, everest deyince insanlar bişey sanıyor ismine bakarak cafcaf lı bişeymiş gibi geliyor ama beş kuruş etmez .

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Bülent872

Bülent872

Üye
Mause aldım toplam 3-4 adet belli yıllar aralıklı ilk aldığım iyidi şuan 2tane kullanıyorum bir gün duvara vuracağım.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Bülent872
Da®kness

Da®kness

Üye
5 yada 6 senelik usb klavye ve kablosuz mouse kullanıyorum gayet stabil. Bugüne kadar bana markayı sorgulatacak bir durum yaşamadım.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
5 yada 6 senelik usb klavye ve kablosuz mouse kullanıyorum gayet stabil. Bugüne kadar bana markayı sorgulatacak bir durum yaşamadım.
Sadece Klavyesinimi Kullandınz? Belirttiğim Marka Modelden 2 Tane Eskittim Ben :D Tuşlar Şavaştan Çıkmış Gibi :D

Da®kness

Da®kness

Üye
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Kablolu klavye alttaki etikette KB-831U, kablosuz mouse etikette SM-181W yazıyor.
Seninki Büyük Tuşlu Yani Şu A4 Techin Klasik Klavyelerinden Ona Kolay Kolay Birşey Olmaz.Benim Klavye Tuşlarına Dikkat Et İnce ve Kare Bu Tip Klavyeler Daha Çabuk Dağılıyor.Önceki Klavyem Buydu Buda Bozuldu Gitti Mesela Fonksiyon Tuşları Çok Güzeldi İlkkez Öyle Bİr Klavye Görmüştüm Aldım Fakat Oda Çöp Oldu gitti

• Beğen
Tepkiler: Da®kness
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Arkadaşlar Ne Ürünü Olursa Olsun Memnun Musunuz Merak Ediyorum? Yoksa Bu Firmanın Ürünlerinin Garezi Banamı Nedir? Çoğu Ürünü Kalitesiz Geliyor Bana.Şahsen Bir Dahada Everest Markası Geçen Hiçbirşey Almayacağim.
Memnun değilim,kesinlikle kalitesiz:)

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Memnun değilim,kesinlikle kalitesiz:)
Tamamdır Ben Sana Adres Vereyim Everest İle Görüştüm Memnun Olmayan Varsa Topla Dedi Bana Gönderin Memnun Olmadıklarınızı :P Sizde Hangi Ürünü Var Peki?

MaxipmaN

Üye
Güç kaynağı bozulunca teneke everest takılmış ben ilgilenememiştim bozuldu. Pentium 4 sistemli pcde 4 yıl kulandım alev çıkaracak kadar ısınıyordu çocukluğumu harcadı.

• Beğen
lazye

lazye

Üye
Everest sgm-x7 aldım 6 7 aydır kullanıyorum bir soruna rastlamadım başkada birşey almadım everest marka memnunum bende

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Güç kaynağı bozulunca teneke everest takılmış ben ilgilenememiştim bozuldu. Pentium 4 sistemli pcde 4 yıl kulandım alev çıkaracak kadar ısınıyordu çocukluğumu harcadı.
Ahahaha :D
Everest sgm-x7 aldım 6 7 aydır kullanıyorum bir soruna rastlamadım başkada birşey almadım everest marka memnunum bende
1 2 Ürününü Daha Al Seninde Yolun Düşer Buraya Merak Etme :D

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Tamamdır Ben Sana Adres Vereyim Everest İle Görüştüm Memnun Olmayan Varsa Topla Dedi Bana Gönderin Memnun Olmadıklarınızı :P Sizde Hangi Ürünü Var Peki?
Dandirik bir mausesi var taktığımda tüm sürücüleri etkiliyor:)

• Beğen