Evde vücut yapilirmi

• 11 Ağustos 2014
  • 854 Okunma
  • 22 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kolay gelsin beyler iyi forumlar artık bi hatun avlamanin zamani geldi diye düşünüyorum acaba evde belirli aletler ile veya aletsiz olarka vucut yapılabilirmk bunu merak ediyorum. Herhangi bir fitness centera gitmek çok zahmetli o yüzden evde çözmek istiyorum bu işi. Ne dersiniz mümkün bişey midir? mumkunse ne yapabilirim?

Yazan: EmekHırsızı
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. PX90 yapabilirsin. Youtube bak orada videoları var.

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. What? :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. p90x

5. Yapılmaz.

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. 90 günde mükemmel bir vücut vadeden fitness programı.

7. Max 2 hafta sonrası yok olmuyo be deyip bırakacaksın görürsün bak

Mobil cihaz ile gönderdi
    OttomaN TigeR bunu beğendi.
  8. link atabilirmisiniz inceleyelim bi :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Arkadaşın dediği gibi youtube'a "p90x" yazmak yeterli.

10. SHS

SHS
    Yapılmaz spor salonuna para verince mecbur hissediyon kendini evde iki güne sıkılırsın :D

Mobil cihaz ile gönderdi
    Ayrt0n Senna bunu beğendi.
  11. Orası öyle :D

12. yapılmaz bencede

13. Yapılır neden olmasın

iPhone ile gönderdi
  14. yapılır dambıl alman vb lazım eğer hiç birşey alamam dersen yine yapılır ama şınav mekikle zor bn evde yapıyorum yavaş da olsa oluyor hızlı olsun dersen ilaçlarından kullanırsın tehlikelidirler ama daha hızlı çıkar kas

15. Dostum evde haftanin 2-3 gunu gaza gelir sinav mekik yaparim ama gittim 3 gun insaatta calistim tugla moloz falan detken suan kendimi harika hissediyorum 2 kiza bisepsleri attim o siskin haliyle biri oha dedi digeri helal yani git insaatta duzenli olarak calis :)
    Ama kafana koyduysan dambil tarzi bisey bile bayagi is yapar onemli olan o isi kafaya koymak

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. görünüş olarak çok birşey olacağını sanmıyorum birde çalışırken üstüne birşey giyersen amele yanığı olur :D

17. Uzun kollu giymistik zaten 2 gunden sonra denize gittim her yer ayni :)
    Ama ciddi anlamda kollarim guzel gozukuyor hafif arka kolda yapmisim zaten 2 gun belimde dahil kollarim agridi :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Kardeşim vücut olayını karı-kız düşürmek için yapıyorsan yapma bence boşuna daha kolayı var. Bence kendini bilgi-kültür olarak geliştir tipin zaten yerinde olursa illaha kaslı olmak zorunda değilsin fiziğin düzgün olsun yeter. Bence spor salonuna yazıl aşırıya kaçılmayacak şekilde vücutunu fit bir biçime getir. Kendinide çoğu yönden geliştir. Yani kız senin konuşmana hasta olsun fiziğine değil :D

19. ok anladım

biraz yağ var onu kasa dönüştürmeye çalismak istemiştim de :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. Beyler P90X Programına başlamayı istiyorum ben, aşırı kilom yok ama yine de beni rahatsız edecek kadar var. Spora bu programla başlamanın bir tehlikesi var mıdır onu merak ediyorum. Yani ham halde iken bu programa başlamak zarar verir mi vücuda? Daha önce Air Alert programına ham halde başlamıştım ve rahat bir 4-5 gün yürümekte zorluk çekmiştim. Aynı şeyleri yaşayacaksam bileyim de önce hamlığı atayım üzerimden :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/12/2018 - 10:32