evde kol kasi yapmak

Sponsorlu Bağlantılar

Eldaredge

Eldaredge

Üye
    Konu Sahibi
evde kol kasi yapmak
iyi ramazanlar herkese simdi benim kollar cok siska nasil genis kollara sahib olurum evde barfix demirinden baska bisey yok :eller:

Eray1910

Üye
2.5 litrelik kola şişelerine su doldurup ense kısmından yukarı hızlı aşağı yavaş olmak üzere çalışabilirsin kanatları geliştirir.
bilek ve elleri geliştirmek için mandallar var onlarla çalışabilirsin. ağır bir demir varsa 10 kg felan onunla kollarını çalıştırabilirsin. ama unutma yukarı hızlı çekeceksin aşağı geri inerken olabildiğince yavaş olmalısın.

hikmet366

hikmet366

Üye
spor kulübüne yazılma şansın yokmu

s.ileli

s.ileli

Üye
Dumble al 15 Tl 8 kg lik

Eldaredge

Eldaredge

Üye
    Konu Sahibi
dambilim var ama cok hafif spor salonu bizim eve uzak yorumlarinizi bekliyorum barfix falan nasil calisayim

Eray1910

Üye
barfiksi çekerken avuç içlerin karşıya baksın kollarını açabildiğin kadar açarak çalış. setler halinde mesela 10 tane çek 2-3 dakika ara ver sonra 10 tane daha bu şekilde 2-3 set olarak yap. fazla zorlama kendini.

s.ileli

s.ileli

Üye
dambilim var ama cok hafif spor salonu bizim eve uzak yorumlarinizi bekliyorum barfix falan nasil calisayim

Joe nazario diye vi herif vardi havlu ile idman yaptiriyordu ibterbette ismi arastir belki gorsel elde edersin ben faydasini gormustum

Eldaredge

Eldaredge

Üye
    Konu Sahibi
simdi ariyorum

- - - Eklendi - - -

pek resimden bulamadim ama video vardir herhalde

OğuzcanAbi

Üye
Şınav çek kollara faydalı

Üst Alt