Çeşitli Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası + EU MAP İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Emrevitus

Emrevitus

Üye
    Konu Sahibi
Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası + EU MAP İndir

Euro truck simulatör 2 için yayınlanmış en son sürüm türkiye haritasıdır. İndirdiğiniz dosyayı belgeler euro truck simulatör 2 mods klasörüne atın oyuna girip modlardan aktif hale getirdikten sonra yeni oyun açınca türkiye haritasının keyfini yaşayabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası + EU MAP,Emrevitus arkadaşımızın önerisi ile ETS 2 oyunu için kapsamlı türkiye haritası
ayrıca Bosna hersek bulgaristan gibi bir kaç şehirde bulunuyor,tavsiyedir,sitede en gücell oyunda mevcut.

YKS Team EU Turkey Map V1.4 .1.30x için uyumlu

================================================== ====

Bilgilendirme:
-SCANDİNAVİA VE GOİNG EAST DLC’LERİ OLMASI GEREKLİDİR
-Avrupa Haritasına Bağlanmış 7 Yeni Ülke(Türkiye,KKTC,Bosna Hersek,Bulgaristan,Hırvatistan,Gürcistan Ve Sırbistan) Bulunmaktadır.
-Türkiye’de 61 Adet Şehir Bulunmaktadır.
-KKTC’de 2 Adet Şehir Bulunmaktadır.
-Bosna Hersek’de 2 Adet Şehir Bulunmaktadır.
-Bulgaristan’da 1 Adet Şehir Bulunmaktadır.
-Hırvatistan’da 2 Adet Şehir Bulunmaktadır.
-Gürcistan’da 2 Adet Şehir Bulunmaktadır.
-Sırbistan’da da 2 Adet Şehir Bulunmaktadır.
-Türkiye’den Kapıkule Sınır Kapısı Ve Sarp Sınır Kapısı Haritaya Eklenmiştir.
-Bosna Hersek’den Šamac Sınır Kapısı Haritaya Eklenmiştir.
-Bulgaristan’dan Kapitan Andreevo Sınır Kapısı Ve Kalotina Sınır Kapısı Haritaya Eklenmiştir.
-Hırvatistan’dan Bajakovo Sınır Kapısı Eklenmiştir.
-Sırbistan’dan Gradina Sınır Kapısı Ve Batrovci Sınır Kapısı Haritaya Eklenmiştir.
-Türkiye’de %80 Kendi Modellerimiz Kullanılmıştır.
-Oyun Versiyon 1.26.x
Emeği Geçenler;
Proje Müdürü: Dogukan_K61
Harita: Scaniaman6106
Modeller: Dogukan_K61,(Karsı),furkan61,UMTKRZ
Kodlamalar: mbb27
Testçiler: SinanYılmaz,UMTZRLU
Teşekkürler: orlic ve diğerleri

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve ___kaptan___

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bu modu kurdum oynadım ve oyunu kaydettim . Daha sonra kaldırmak istedim . Her hangi bir hata falan verir mi ? (kayıt dosyasını açarken oyundan atma gibi) Multiplayer uyumluluğu var mı ?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Burdaki link 1.06 gb. youtube videosu altındaki linkteki dosya ise
YKS_Team_EU_Turkey_Map_V1.4.3.7z [530.1 MB] yazıyor. oyun yüklü ise hangisini yüklememiz yeterli olur, fikri olan varmı?

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Youtubeun altındaki link

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Youtubeun altındaki link

Teşekkürler. Ben hepsini indirdim bugün. Birazdan yükleyip bakacam. 4.9 GB lik Euro Truck Simulator 2 - Vive la France oyunun orjinal iso dosyasını bile indirdim.

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Oyunu 3-4 yıldır oynuyorum süper bir gelişme yaptılar oyunda. Şimdi İtalya DLC çıktı Steam da 35₺ almaya değer diyebilirim. Ayrıca oyunu 3 yıl korsan oynadım sonra dayanamadım yaz indirimlerinde oyunu satın alıp orijinal olarak oynamaya başladım, gelen güncellemeler ile oyun muazzam bir hâl aldı, tek eksikleri benim gözümde, kaza sonrası araç fiziğinde hasar oluşmaması ve lastik patlama vb durumlar kaza sonrası bunlar olsa çok daha güzel olacak :tebessüm:
Burdaki link 1.06 gb. youtube videosu altındaki linkteki dosya ise
YKS_Team_EU_Turkey_Map_V1.4.3.7z [530.1 MB] yazıyor. oyun yüklü ise hangisini yüklememiz yeterli olur, fikri olan varmı?
1gb lik dosya daha mantıklı olur çünkü o dosya haritanın tamamını ve güncel halini barındırıyor olabilir

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Linkte oyunun full hali mi var yoksa sadece harita linki mi var ? Deneyen yada indirenler bilgilendirebilirler mi ?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Oyunu 3-4 yıldır oynuyorum süper bir gelişme yaptılar oyunda. Şimdi İtalya DLC çıktı Steam da 35₺ almaya değer diyebilirim. Ayrıca oyunu 3 yıl korsan oynadım sonra dayanamadım yaz indirimlerinde oyunu satın alıp orijinal olarak oynamaya başladım, gelen güncellemeler ile oyun muazzam bir hâl aldı, tek eksikleri benim gözümde, kaza sonrası araç fiziğinde hasar oluşmaması ve lastik patlama vb durumlar kaza sonrası bunlar olsa çok daha güzel olacak :tebessüm:

1gb lik dosya daha mantıklı olur çünkü o dosya haritanın tamamını ve güncel halini barındırıyor olabilir

İlk başta bende öyle sandım. 1 gb lık dosya daha eski sürümdür. Ve modu yüklerken oyun yükleyemedim. Youtube altındaki linkten indirdiğim mod sorunsuz ve yeni sürümdür. Zaten 7Zip ile sıkıştırılmış. Açınca 2.30 GB oluyor zaten.
Tavsiyem Youtube videosu altındaki linkten indirmenizdir. Çünkü sorunsuz ve hemen türkiye haritasında yolculuğa başlayabiliyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve ___kaptan___
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Linkte oyunun fu ll hali mi var yoksa sadece harita linki mi var ? Deneyen yada indirenler bilgilendirebilirler mi ?

Adminim, linkte sadece Türkiye haritasına ait mod var. Oyunun kendisini daha önce indirmiş olmanız lazım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
Emrevitus

Emrevitus

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar oyun değil sadece Türkiye haritası yamasıdır.
Bu modu kurdum oynadım ve oyunu kaydettim . Daha sonra kaldırmak istedim . Her hangi bir hata falan verir mi ? (kayıt dosyasını açarken oyundan atma gibi) Multiplayer uyumluluğu var mı ?

Maalesef yeni kayıt açmanız gerekir. Bırakın silmeyi mesela 1.28 den 1.30 a güncelleyinceeski yamayla bile devam edemezsiniz yenisini yüklemek zorunda kalıyorsunuz

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Emrevitus
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye

Diyelim ki modu kurdun ve kullandın. daha sonra modu kaldırırsan, profil hata verir. oyunda sıkıntı olmaz ama, yeni bir profil ile sıfırdan başlamak zorunda kalırsın.

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Diyelim ki modu kurdun ve kullandın. daha sonra modu kaldırırsan, profil hata verir. oyunda sıkıntı olmaz ama, yeni bir profil ile sıfırdan başlamak zorunda kalırsın.
oyuna bu modu kurdunuz ama sevmediniz veya başka bir nedenden dolayı kaldırdınız modu, oyunu açınca kayıt dosyası hata verecek siz devam et butonuna tıklayınca oyundaki ilerlemeniz ikinci planda olacak şekilde otomatik kayıt geri geliyor sorun olmuyor yani :sirit: :tebessüm: oyunu çok uzun süredir oynuyorum o yüzden biliyorum :kıskıs:

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
oyuna bu modu kurdunuz ama sevmediniz veya başka bir nedenden dolayı kaldırdınız modu, oyunu açınca kayıt dosyası hata verecek siz devam et butonuna tıklayınca oyundaki ilerlemeniz ikinci planda olacak şekilde otomatik kayıt geri geliyor sorun olmuyor yani :sirit: :tebessüm: oyunu çok uzun süredir oynuyorum o yüzden biliyorum :kıskıs:

Modu sildikten sonra benim profil sürekli hata veriyordu. İlerleyemedim malesef. :kop: Ama Türkiye modu da silinecek bir mod değil hani. Gerçi iller arasındaki mesafe o kadar gerçekçi değil ama harita çok güzel.

Ben şu anda bir hakkaride bir de avrupanın en ucra köşesinde iki tane garaj aldım. o garaj senin bu garaj benim, habire garajlar arası atlama yapınca parayı da oynamadan kasıyorum.

Oyun gerçekten çok eğlenceli.

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Modu sildikten sonra benim profil sürekli hata veriyordu. İlerleyemedim malesef. :kop: Ama Türkiye modu da silinecek bir mod değil hani. Gerçi iller arasındaki mesafe o kadar gerçekçi değil ama harita çok güzel.

Ben şu anda bir hakkaride bir de avrupanın en ucra köşesinde iki tane garaj aldım. o garaj senin bu garaj benim, habire garajlar arası atlama yapınca parayı da oynamadan kasıyorum.

Oyun gerçekten çok eğlenceli.
Valla ne yalan söyleyeyim ben oyunu satın aldıktan sonra, bazı DLC'leri de satın aldım şu an son güncelleme ile gelen special power cargo DLC sini satın aldım devasa yükler var şiddetle tavsiye ederim :D:sirit:
Mod olarak bazı araç modifikasyonlarını hasarsızlık, Xenon far, Honda Civic araba vb modları kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Emrevitus

Emrevitus

Üye
    Konu Sahibi
Bende special ve italya dlclerini aldım ikisi de iyi de ets 2 oynayamıyorum 50 oyun var sıra gelmiyor maalesev :D

• Beğen

Üst Alt