Etab 5 lolipop rom %100 sorunsuz çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Etab 5 lolipop rom %100 sorunsuz çalışıyor
Meraba arkadaşlar Net Sorunsuz çalışan rom buldum. Çoğunda sorun var biliyosunuz. Ondan ekledim.
Rom Sürümü Lolipop.
Yükleme işleri bitince bi uygulamada hata veriyo, tablete root attıktan sonra,
Titanium Backup ile uygulamayı kaldırabilirsiniz 2 dakkada.. Yalnız Titanium u dikkatli kullanın, yanlışlıkla sistem uygulamalarını silersen kullanamazsın tableti, bu işlemleri tekrarlarsın.
Rom u yapan kişiye teşşekkür ederim..
Öncelikle bilgisayara Usb driver yükleyin, recoveryden format atın, stock rom yükleyin, tablet normal açılınca, tekrar kapatıp açın normal menü görünüyosa tamam..
Tableti kapatın,
- TWRP yükleyici uygulamayı kurup açın,
- ‎download only yüklemezse,
- ‎Firmware upgrade ye basın..
- ‎Download a basın tableti usb koblosuyla pc ye takın. Direk yükler..
- Twrp yi kurduktan sonra recovery mod da istediğiniz rom, root yüklersiniz..
Not: PlayStore da Pes 2018 indirilip denenmiştir çalışıyo.. hafif kasma var oda tabletin gücü o kadar yetiyor.
- Kamera, bluetooth, wifi, PlayStore sorunsuz çalışıyo...

İşinizi hızlandırmak istiyorsanız usb otg

Bu usb otg ile işinizi baya görür.
Aynısı var ben kullanıyom,
Usb otg ye rom, root dosyasını atıyom, recovery de twrp ile yüklüyom. Yani bilgisayar kullanmanıza gerek kalmıcak...

Usb otg yoksa, nasıl yüklenir gösteriyo..
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

- Arkadaşlar Mega dan indirmek bazen sıkıntı yapıyo benide uğraştırdı. Anca yeni hesap açınca indiriyo, yeni hesap bi süre sonra kitleniyo sorunlar oluyo galiba..
- Ben bunla uğraşacağıma Mediafire a yükledim. Hesap falan hiç uğraşmıyon. Direk indiriyon..
Yeni romlar bulmaya çalışırım müsait olunca.
Arkadaşlar kb. Pc yok. Telefonla anca bu kadar oluyo..

Usb driver,

Stock Rom Yükleme link,

Twrp,

Rom,

Root,

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK, deyan, Ozan ve 4 diğerleri

vedat1966

vedat1966

Üye
Her ne kadar tabletimden olmasada güzel çalışma teşekkürler.

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136 ve Muhammed CR7
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136 ve Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Yeni bitane buldum ama denemek lazım. Tablet bende yok birisinde vardı ordan deniyordum. Neyse o gelirse denemeye çalışırım.

jamericano

Üye
etab4 uyumlu mudur

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
@jamericano bu rom Etab 5 içindir.

jamericano

Üye
teşekkürler kusura bakmayın etab 5 yazıyordu ama sormak istedim

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Sıkıntı yok

muha01mmet01

muha01mmet01

Üye
Tablet açılmıyor depolama şifresi falan diyor
Tablet açılmıyor depolama şifresi falan diyor

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
@muha01mmet01 nasıl bi yükleme yaptın .s
Ben bizzat yükledim. 3 ay oldu sorun yok ?

muha01mmet01

muha01mmet01

Üye
Tamam hallettim eyvallah

• Beğen
GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
takipteyim...

• Beğen
inan.ss

inan.ss

Üye
Kurulum tamam ancak internete bağlanıp devam edemiyorum. Daha doğrusu bağlantıyı yapıyorum ancak veri transferi yok. Hem evdeki Wifi hem de telefonun netinden ayrı ayrı denedim. sorun ne olabilir?

Son düzenleme:
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
sorun çıkanları hiç anlamıyorum. ben bizzat attım hiç bi sorun yok. bende niye sorun çıkmadı ? sizde nasıl sorun çıktı .s
yükleme yaparken hatalı yükleme mi yaptınız acaba. burda olsadınız ben hallederdim sorunsuz.
tablete yazılım atmadan önce twrp yada recovery de güzelcene temizleyin. sonra işlemlere başlayın

djraghav

djraghav

Üye
Arkadaşlar çok acil yardımınız lazım tablette romu değiştirmek istedim böyle geziyodum bunun ne olduğuna bakmadan indirdim stock rommuş. Şuan tabletne download moduna ne de recovery moduna giriyor. Tek yaptığı şey açılmaya çalışmak ama açılmıyor da sadece ilk açılmaya çalıştığında tablet şifreleniyor dedi o kadar. Tüm tuşlara basarak kapatıyorum ama yine açıyor kendini

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
@djraghav ben yüklerken bi sorun yaşamadım. Acaba siz farketmeden yükleme yaparken hatamı yapıyonuz.
Yoksa bu rom u sileyim mi ?
Yüklemesi kolay ama .s

Son düzenleme:
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Arkadaşlar çok acil yardımınız lazım tablette romu değiştirmek istedim böyle geziyodum bunun ne olduğuna bakmadan indirdim stock rommuş. Şuan tabletne download moduna ne de recovery moduna giriyor. Tek yaptığı şey açılmaya çalışmak ama açılmıyor da sadece ilk açılmaya çalıştığında tablet şifreleniyor dedi o kadar. Tüm tuşlara basarak kapatıyorum ama yine açıyor kendini
Ben rootlarken "Root tespit edildi" yazdı sonra kendi kendine kapanıp açılmaya başlamıştı . Aynı çözüm işe yarar mı bilmem ama bilgisayardan stock romu hazır ettim , tam kapanınca usbyi takıp stock rom attım ilk haline döndü . Sonra rom da root da attım sorunsuz kullandım

• Beğen

Üst Alt