Esrarengiz sesler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erencivelek

Üye
    Konu Sahibi
Esrarengiz sesler
geçen perşembeden beri 6260çıyım. 2 gün önce; Ekranı açınca yani ekran aydınlanmayı başlayınca telofonun arka tarafından ciiivyzzzkk gibi garip sesler geldiğini fark ettim. Kontrası düşürünüce ses sürekli hal alıyor, en yükseğe getirince 1-2saniye sonra kesiliyor. Sesi duymak için pile doğru kulağınızı dayamanaız gerekiyor. yani düşük. Ne yalan söyleyim belki gülebilirsiniz ama ses pile yakın olunca patlar matlar diyede korkkuyorum. Neden olabilir? Bi yardım ederseniz sevinirim.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
harbi harbi haaa patlayabilir dikkatli ol :nono:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
O ses çoğu S60 telefonda var. ( 7610-6600 vs. )

Ekran Parlaklığını düşürünce , sinek vızıltısı gibi ses geliyor.Korkmayın pil falan patalamaz. : )

Yani sakıncalı bir zararı yok.

emreakcali

emreakcali

Üye
bizim arkadasinki patladi allahtan elinde deyilmis masadaymis dükkanının ici simsiyah oldu sanki bomba gibi patlamis boyatti dükkani cok dikkatli ol sonra izlemeyek seni tv de üzülürüm :nono:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İlginç.. :wacko:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Benim 7610'da aldığımdan beri , ekran parlaklığı ortada olunca bu ses geliyor. : )

Ne rahatsız ediyor ( Çünkü dışarı duyulmuyor ) ne de zararının gördüm. :)

emreakcali

emreakcali

Üye
bide banim 6230i vardi rahmetli yagmurlu ve simsekli bir havada jarza taktim o sabahta satacaktim tlf nu bi baktimki bataria balongibi sismis sonra götürdüm tlf cu takti onuda balon gibi sisirdi hurda fiyatina sattim 120ytl ye :'(

Erencivelek

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Gokhan43+Sep 26 2005, 07:46 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Gokhan43 &#064; Sep 26 2005, 07:46 PM)</div><div class='quotemain'>O ses çoğu S60 telefonda var. ( 7610-6600 vs. )

Ekran Parlaklığını düşürünce , sinek vızıltısı gibi ses geliyor.Korkmayın pil falan patalamaz. : )

Yani sakıncalı bir zararı yok.
[post=178345]Quoted post[/post]​
[/b]

Çok iyi tarif ettiniz (sivrisinek vızıltısı gibi). Ben genede servise götürücem içim genede rahat etmiyoda biraz hevesimi almam lazım. T300&#39;den geldik birden symbian&#39;a girince insan kendini fena kaptırıyor. Korkum dediğim gibi patlamaydı...

<!--QuoteBegin-emreakcali
@Sep 26 2005, 07:47 PM
bizim arkadasinki patladi allahtan elinde deyilmis masadaymis dükkanının ici simsiyah oldu sanki bomba gibi patlamis boyatti dükkani cok dikkatli ol sonra izlemeyek seni tv de üzülürüm :nono:
[post=178348]Quoted post[/post]​
[/quote]

Abi tvden bişey olmazda ben gazetelerin 3.sayfasına çıkmaktan korkuyorum :D

Bide bişey sorucam. kvk garantisi var. tel serviste 1 hafta kalıyomuş galiba. Tel belleğindeki fotolarımı filan mmcde yedeğe alayimmi, serviste silinirmi?

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Serviste yapılacak birşey yok ki telefona :ah:

Zararı yok onun.

DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
6260 ların ekranı sorunlu sanırım bir çok arkadaşımın ekranı çabuk kırıldı yada çalışmaz oldu.

brevheartt35

Üye
Bu kadar paylaşıma yine de aldığımız telefonlar sakat çıkabiliyor demek ki. Çözüm mü? haritasız yola çıkmayacan. Şaka valla üzüldüm iki günlük telefondan sesg elmesi üzücü.
6630 bir yıldır kullanıyorum hiçbirşikeyetim yok tavsiye ederim...
Şaka
kolay gelsin.

wapcimor

Üye
ilginç..kapagı cıkarmama ragmen kulagımı plie tuttum.ses mes gelmedi ;)

Erencivelek

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Bugüne kadar girdiğim en yardımsever site. Telefonu olan, tanıdığım herkese tavsiye ediyorum.

Bugün nokia&#39;nın callcenter&#39;ını aradım. maltepe carrefourda bi servise bağladılar. Konuştuğum arkadaş yazılım sorunudur, bi format atarsak geçebilir dedi. Benim pek içime sinmedi. Harbiden yazılımla bi alakası olabilirmi?

Gokhan43

Gokhan43

Üye
@wapcimor

Ses , sadecee Ayarlar&#39;an ekran parlaklığını orta seviyelere getirince geliyor.

Her zaman değil yani.

----------------------------------

Ayrıca ben telefona çok format attım ve o ses hala sürüyor.

Ama hiç umrumda deeğil , ne zararı var , ne faydası : )

Erencivelek

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Gokhan43@Sep 27 2005, 08:23 PM
Ses , sadecee Ayarlar&#39;an ekran parlaklığını orta seviyelere getirince geliyor.

Her zaman değil yani.
[post=179083]Quoted post[/post]​

Şöyle değim: ayar son üç seviyedeyken, kapağı açtığım ve kapadığım anda 1sn filan çokhafif bir ses geliyor. 3&#39;ün altındaykense kapak açık olduğu sürece (ışıklandırma açıkken) ses geliyor...

zoom

Üye
sen yinede kafanı uzak tut pilden :ehe:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
evt 6600&#39;dada vardı..

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Korkacak bir durum yok , benim telefonu aldığımdan beri öyle ama zararıını vs. görmedim.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
walla bence sakata gelmeyin patlar matlar

bide telefonu arka cebine koyma ne olur ne olmaz :DD

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
valla benim 6630 dada bu sorun var ama ogg player doslarında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt