Espier Notification 7 (sohbetleri)

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: mürteza16 ve Bahadir_fb
mürteza16

mürteza16

Üye
  • Beğen
Tepkiler: najanaja
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
senin profil resmi pert olmuş bu arada sen onu düzelt istersen :D ama ben işten yeni geldim bunu akşama haber veririm şimdi başka işlerim var :oke:
Ben paylasmis olabilirim aslinda eski konulara baksammi acaba konu tarihine göre :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve mürteza16
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
  • Beğen
Tepkiler: najanaja ve Nextman
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Sayfalarca mesaj okumak istemeyiz değil mi ? kurallara uyduğunuz için teşekkürler :oke:
muhakkak orası öyle bunun farkındayım ama bazen biri bişey diyo o ona o ona karşılık verirken veya yardımlaşırken konu uzayıp gidiyo farkında olmuyo insan :) bazen farkına varıyom burda keselim beyler diyom zaten :D

bahadır cvb ını verirdim ama neme lazım banlanırım falan :D hem konu yine uzayacak :) bak konuları uzatan hep sensin aslında :D bence sakın cvp verme bu yoruma sonra suçlu sen olursun ona göre :islik

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve Bahadir_fb
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Haklısın burada istediğimiz kadar konuşabiliriz :)

mürteza16

mürteza16

Üye
  • Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
@mürteza16 kardeşim üzgünüm ama bulamadım hiç yoktan bulmak çok zor iş ufak bi ipucu olsa halledecem :) en azından ikon pakedinin orjinal önizleme resmi olsa yine bulurum bu şekilde bulamıyorum.

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
mürteza16

mürteza16

Üye
Neyse düşünmen yeter. :)

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bu nasıl konu arkadaş hiç bişey anlamadım konunun öncesi yok :D

mürteza16

mürteza16

Üye
Konuyu Sait abi ikiye böldü. :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve Nextman
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Bende sonradan konuya dalan biri olarak anlamadım hiç bişey :D

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Fenamı geniş geniş sohbete devam :polis:

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve mürteza16
zombaka

zombaka

Üye
mevzu nedir

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Hayırlı sohbetler :perde:

zombaka

zombaka

Üye
geçenlerde teyzemlere gidiyorum karşıma bir kedi çıktı dile benden ne dilersen bende hadi ordan dedi tekmeyi bastım 5 metre uçtu sonra adam toplamış onlardan dayak yedim sonra voldemort geldi tipe bak gerizekalı dedim ondan dayak yedim süpermen geldi o tayt ne lan dedim ondan dayak yedim ardından doraemon geldi kedimisin lan sen dedim ondan dayak yedim sonra ne saçma bi mesaj lan bu diye bütün maxicep üyelerinden dayak yedim acil kan lazım

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Nextman