Eskişehir Pahalı mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
    Konu Sahibi
Eskişehir Pahalı mı?
Merhaba arkadaşlar. Kardeşim üniversite seçimini yapacak, Eskişehir Osmangazi Üniversitesine sıralaması tutuyor ancak herkes Eskişehirin pahalı olduğunu söylediği için tercihlere yazmakta tereddüt ediyoruz. Bilen, giden, gören varsa bilgilendirirse sevinirim.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Olabilri yasamiyirum ama genelde esnaf ogrenciye kitlemeye calisiyor dolaysla eskisehir ogrenci kenti oldgu icin pahali olabilir

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
ne pahalısı eskişehir öğrenci kenti olduğu için hayat öğrencilere çok daha ucuz mesela öreneğin bi yemek herkese 5 tl ise öğrenciye 3 tl bi ev 300 tl ise öğrenciye 200 tl

orası tam bi öğrenci yeri bence çevrendekiler iyi bir yere gitmesin diye böle diyor

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Eskişehirde oturuyorum çok pahalı değil ama bazı yerler baya bi kazık

yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
Kişinini yaşantısına göredir.Ben Eskişehirde yaşıyorumhiçde söylenildiği gibi değil. gayet uygun alışveriş ve seçenek bol olduğundan isteyen uygun fiyata herşeyi bulabilir. Bi denizi yok . başka sorun olmaz :)

brk-rtrk

Üye
Arkadaşım bende eskişehirliyim pahalılığını pek görmedim(bazı kazık yerler hariç ki onlarda sayılıdır)
Hatta öğrenci olarak yaşanabilecek en iyi yerlerdendir. Öğrenci indirimi genel olarak geçerlidir :)

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
    Konu Sahibi
Çok yardımcı oldunuz teşekkürler arkadaşlar. :)

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Vala bilmiyorum ben ogrencykrn kitliyolardi :)

phasan

phasan

Üye
Kişinini yaşantısına göredir.Ben Eskişehirde yaşıyorumhiçde söylenildiği gibi değil. gayet uygun alışveriş ve seçenek bol olduğundan isteyen uygun fiyata herşeyi bulabilir. Bi denizi yok . başka sorun olmaz :)

Üst Alt