Eskilere Dönüyoruz....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mangdaşire

mangdaşire

Üye
ps1 aldıgım gün...ilk oynadıgım oyun crash bandicoot 3.şimdi hâlâ evde duruyor.yazın derslerimi düzgünce verirsem nostalji yapıcagım...

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Aynen Ps1 NosTalji Simgesi , Hele Memory cardlar :D

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hiç Kimse Yok Mu yaw anılarını yazacak

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
olmazmı bende anı çok
benim çoçukluğumda sokaklarda gazoz kapağı oynardık kavanoz kapağına macun doldururduk gazoz kapaklarını yol boyunca dizerdik yaklaşık 10 metre mesafeden yada sokağın diğer ucundan var gücümüzle kavanoz kapağını sallardık bir taraf baş olurdu başa ne kadar yakın vurursan o kadarını götürürdün o zamanlar sokaklar cümbüş havasındaydı çoluk çombalak herkes sokkta oynuyordu hey gidi günler hey....
Sonra noldu biliyomusun.... Bilgisayar ve internet peydah oldu sokaklar boşaldı sokak oyunları unutuldu...... Şimdiki çocuklara gerçekten acıyorum heryer beton oynamaya kalksalar bile oynayacak yer yok =(

• Beğen
Tepkiler: pelın_
Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
olmazmı bende anı çok
benim çoçukluğumda sokaklarda gazoz kapağı oynardık kavanoz kapağına macun doldururduk gazoz kapaklarını yol boyunca dizerdik yaklaşık 10 metre mesafeden yada sokağın diğer ucundan var gücümüzle kavanoz kapağını sallardık bir taraf baş olurdu başa ne kadar yakın vurursan o kadarını götürürdün o zamanlar sokaklar cümbüş havasındaydı çoluk çombalak herkes sokkta oynuyordu hey gidi günler hey....
Sonra noldu biliyomusun.... Bilgisayar ve internet peydah oldu sokaklar boşaldı sokak oyunları unutuldu...... Şimdiki çocuklara gerçekten acıyorum heryer beton oynamaya kalksalar bile oynayacak yer yok =(

Aynen Abi , Eskiden her Sokakta dolusuyla çocuk vardı , şimdi metin ve wolfteam gibi oyunlar çocukları satın aldı sanki :angry: :off:

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Çocukluk , yada yaşadıgı güzel anıları anlatacak kimse kalmamış :D :off::off::off: :vur:vur:vur

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bende anı bitmez, sana bi hatıra daha genç ;)
o zamanlar teknoloji bizim eve daha uğramamış.. 55 ekran çağdışı tvmiz-buzdolabımız-radyomuz haricinde evde doğru düzgün elektronik aletin olmadığı zamanlar..o zamanlar tvdeki film tutkum hep amerikan sinemasının gençlik-aşk filmlerinden ibaret... böyle bir dönemde orta2'ye gidiyorum... senenin sonlarıydı haziran ayındaydık..tabi dersler boş geçiyor...sınıftaki suzan adındaki kız arkadaşımız '' hey millet bakın buraya yarın film izleyelimmi sınıftaaaa'' ''Eveeeeet'' .....Titanik mi? Tavuklar Firarda'mıııı?'' ''Titaniiiiiik''......
tabi titanik ismini duymuştum ama izlememiştim...
bu arada sınıfta vcd var tabi...
o gün titanik filmini kızlı erkekli karışık izledik sınıf bizim hoca bişe yok.... açık sahneler falan... kızlar ağlıyor bu jack sulardayken... ortam o biçimdi....
işte ben o günün muhteşem atmosferinde vcd ile adım attım teknolojiye :D
babama hemen'' yaa babaaa çok güzel bişey filmi oynatıyorsun durduruyorsun... istediğin zaman izliyorsun alalımm alalımmmmm
görmeliydin halimi...
sonra tv-bilgisayar derken bizim ev müze olmaktan çıkıp şuan stüdyo kıvamına geldi.. e tabii şükür olsun güzel allahım yardımcımız oluyor veriyor esirgemeden..... :sukur:

böyle işte :)

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Abi Eski Anıları Canlandırmak Güzel :D

'Patron

'Patron

Üye
Pokemoonnn =d

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
BeyBlade :D , sokakta beyblade kapışırdık , kola ve gazoz kapaklarına

pelın_

kıyafet :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt