Eskiden yapardık telefonlar arası batarya değişimi

Sponsorlu Bağlantılar

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
    Konu Sahibi
Eskiden yapardık telefonlar arası batarya değişimi
Arkadaşlar herkese merhaba,Note FE kullanıyorum garanti dışı olarak S7 Edge bataryasını kullanmak istiyorum,youtubeden anladığım kadarıyla uygun olabilir,bu konuda bilgi sahibi yardımcı olursa sevinirim

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Voltajları aynı mı ? Sorusu en dikkat edilecek sorudur ? "Sonra soketleri aynı mı ? Yer meselesi var tabi taktığın batarya sığacak mı ? Bu soruların cevabı evetse olur yapılır. Şuvideoları atsana

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Önermem
Arka tarafı cam olduğu için sökerken ısı tabancası kullanmak zorundasınız
güzelce açıp pili bir şekilde taksanız bile geri kapatamayabilirsiniz

S7 pili almak yerine Powerbank taşımayı deneyin
çok daha kolay ve risksiz bir çözüm

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
    Konu Sahibi
Voltajları aynı mı ? Sorusu en dikkat edilecek sorudur ? "Sonra soketleri aynı mı ? Yer meselesi var tabi taktığın batarya sığacak mı ? Bu soruların cevabı evetse olur yapılır. Şuvideoları atsana
youtubede s7 edge batarya değişimi yazdım baktım ki aynı gibi,Note fenin bataryasından büyük olmaz herhalde,soketi falan bilmiyorum,bi kaç telefoncuya sordum bilmiyoruz dediler
Önermem
Arka tarafı cam olduğu için sökerken ısı tabancası kullanmak zorundasınız
güzelce açıp pili bir şekilde taksanız bile geri kapatamayabilirsiniz

S7 pili almak yerine Powerbank taşımayı deneyin
çok daha kolay ve risksiz bir çözüm
ben yapmam o işlemi,uzmanına yaptırtacam işi

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@Jelly Beanci nin dediği riski göz önüne almanız gerek. Soketlerin uyumlu olup olmadığı görmek için iki bataryayı da almanız gerekebilir. Olmadı tamircilere sorun çıkması varsa daha ucuza alıp karşılaştırırsınız. Internnete soket resimlerinin olduğu bataryaları bulursanız ne ala

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
    Konu Sahibi
yardımlarınız için sağolun,ilk deneyen ben olacam öyleyse,sonucu yazarım,iyi geceler herkese
S7 edge bataryası detaylı görsel içerir

Üst Alt