Çeşitli Eskiden oynadığım oyunu bulamıyorum

rainbow_tt

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6300 da oynadigim oyunu bulamiyorum bilen varsa yardimci olsun lütfen. Locoroco oyununa benzer yuvarlak sıvımsı bir maddesiniz beyaz renkte bölüm bölüm ilerki bölümlerde kırmızı ve siyah renkte karakterlerde vardı kırmızı olan kızgın suratliydi
 
SHS

SHS

Üye
usta bulup napacan :D aklına takıldı di mi itiraf et
 

rainbow_tt

Üye
    Konu Sahibi
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
bounce tales mi
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt