Escape [Kendi Oyunum]

Sponsorlu Bağlantılar

utawlee

Üye
    Konu Sahibi
Escape [Kendi Oyunum]
Merhaba arkadaşlar,yapmış olduğum Escape adın daki oyunum ile oyunda en uzun mesafeye ulaşarak arkadaşlarınızın rekorunu geçin.Yapmanız gereken ise telefonunuzun ekranında topu sürükleyerek önünüze çıkan engellerden kaçın ve en uzun mesafeye ulaşın.
İndirme linki:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Apex160, Aybin.Kilic, DarkredBlue61 ve 3 diğerleri

Buğra

Buğra

Admin
Paylaşım için teşekkürler
Konuyu biraz daha düzenledim ilgi görmesi için :oke:

• Beğen
Tepkiler: utawlee, BLasTeaR ve Bab-ı Umut
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Emeğinize sağlık görsellerden hoş görünüyor, indirip deniyorum. Dilerim daha da güzel yerlere gelirsiniz. :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: utawlee ve Buğra
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Öncellikle emeğin için tebrikler bende çok uzun zamandır programlamaya merakım var kafamda bir sürü oyun senaryoları falan var ama yapmak uğraşmak istemiyorum. İngilizce isim yerine Türkçe bir isim kullanırsan, yüzde yüz yerli bir oyun yaparsan bence çok daha güzel olur. Mesela Brokoli Bob diye bir oyun var yine Türklerin yaptığı onlara da söylemiştim beni çok eleştirdiler; ki eleştirenlerin hepsi çoluk çocuktu üstüne bir dünya da küfür ettiler. Bence bunu düşün derim, bize ait olan bizden bir şeyler olan yapımlar yaparsan bence çok daha iyi ve güzel olur. Orada yazmıştım buraya da yazayım yıllardır hep bizler başkalarının yaptıkları oyunları Türkçe yamalarla oynadık, biraz da onlar ingilizce yama kurup oynasınlar. :) Tekrar emeğine saygılar, kendini geliştirmen ve daha da güzel oyunlar yapman dileklerimle.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, utawlee ve Buğra

utawlee

Üye
    Konu Sahibi
Emeğinize sağlık görsellerden hoş görünüyor, indirip deniyorum. Dilerim daha da güzel yerlere gelirsiniz. :tebessüm:
Desteğiniz için teşekkür ederim :)
Öncellikle emeğin için tebrikler bende çok uzun zamandır programlamaya merakım var kafamda bir sürü oyun senaryoları falan var ama yapmak uğraşmak istemiyorum. İngilizce isim yerine Türkçe bir isim kullanırsan, yüzde yüz yerli bir oyun yaparsan bence çok daha güzel olur. Mesela Brokoli Bob diye bir oyun var yine Türklerin yaptığı onlara da söylemiştim beni çok eleştirdiler; ki eleştirenlerin hepsi çoluk çocuktu üstüne bir dünya da küfür ettiler. Bence bunu düşün derim, bize ait olan bizden bir şeyler olan yapımlar yaparsan bence çok daha iyi ve güzel olur. Orada yazmıştım buraya da yazayım yıllardır hep bizler başkalarının yaptıkları oyunları Türkçe yamalarla oynadık, biraz da onlar ingilizce yama kurup oynasınlar. :) Tekrar emeğine saygılar, kendini geliştirmen ve daha da güzel oyunlar yapman dileklerimle.
Güzel yorumun için teşekkür ederim.Aslında dediğin doğru bir daha ki güncelleme de oyunun ismini Türkçe yapabilirim.Eğer aklında bir isim varsa oyun için söyleyebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
Escape = Kaçış oyunun ismi üstünde zaten :)
Yada Kaç diyebilirsin :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tebrikler

interka

interka

Üye
destek amaçlı indirip bakıcam

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Oyunda aşırı derecede reklam var. Reklam sorununa çözüm bulursanız gayet başarılı bir oyun.

utawlee

Üye
    Konu Sahibi
Oyunda aşırı derecede reklam var. Reklam sorununa çözüm bulursanız gayet başarılı bir oyun.
Oyunda 3 kere yandığınızda reklam çıkıyo.Oyun biraz zor oyunu ilk oynayanlar alışana kadar sık sık yandığı için sık reklam çıkıyor gibi geliyor oyuncuya

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve Buğra

Üst Alt