Erotik sahneleri babası desteklemiş!

ufuk023

Üye
    Konu Sahibi
EROTİK SAHNELERİ BABASI DESTEKLEMİŞ!
Oyuncu Sönmez Atasoy’un kızı Fadik Sevin Atasoy 'Zeynep'in Sekiz Günü' filmindeki sahneleriyle çok eleştirilmişti. O günlerde oyuncuya en büyük destek babasından gelmiş!

Milliyet Cafe'nin röportajından:

Eleştirilere en güzel yanıt

Sinema filminde açık sahnelerde yer aldınız? Gelen eleştiriler sizi rahatsız etmiyor mu?
O eleştirilere en güzel merhem Ankara Film Festivali’nin en iyi kadın oyuncu seçmesi oldu. Öyle bir jürinin beni bu şekilde değerlendirmesi yaralarımı sardı diyebilirim. Dünyadaki meslektaşlarım neyi yapıyorsa ben de onu yapıyorum. Düşünün bir futbolcu kaleye geçmem, savunmada durmam, korner atmam diyemez. Bu da benim 90 dakikalık maçımsa bir futbolcu disiplinine sahip olmak ve verilen görevi yapmak zorundayım.

Türkiye’de böyle sahneler için erken mi?
Bizim ülkemizde oyunculuk kavramının ne olduğu bilinmiyor. Bunu işim olduğu için yapıyorum dikkat çekmek için değil. Arada bir fark var. Beni incitmelerini kabul ediyorum günah keçisi olayım. Yeter ki benden sonraki nesil açıklama yapmak zorunda kalmadan oynama lüksüne sahip olsun. Bunun bedelini ben ödeyeceksem buyursunlar canımı yaksınlar. Ağır eleştirilere karşı beni destekleyen çok kişi vardı. Bu destek yaptığım işe saygı duyanlardan geldi. Her meslek grubunda karanlık sözler söyleyenler kadar aydınlık sözler söyleyenler de var.

Babanızın “Zeynep’in Sekiz Günü” ile ilgili çıkan haberlere tepkisi nasıl oldu?
“Zeynep’in Sekiz Günü” ile çıkan haberlerden sonra “Sen neyi niçin yaptığını gayet iyi biliyorsun sonuna kadar arkandayım. Canını yakacaklar ama sen buna direnecek güçtesin” dedi. Babam yaptığım işlere inanıyor. Beni evladı olarak değil bir meslektaşı olarak seviyor olması en büyük avantaj.

Kızlar hep babaları gibi bir eş arar, siz de böyle birini mi arıyorsunuz?
Ben babam gibi olduğum için aramama gerek yok. Birbirimizin cümlelerini tamamlayarak konuşuyoruz.

Yeni dizi Berlin’de
En büyük aşkınız ne?
Ben o kadar aşk halindeyim ki artık bunun ötesini düşünemiyorum. Birine âşık değilim; hayata ve yaşama âşığım. Bir daha şansınız yok bir kere Fadik olacağım. Bir daha Fadik olacağımı kim garanti edebilir ki o yüzden hayata âşığım. Yağmur olup yağabilirsin, ateş olup yanabilirsin de. Hayat sana her şeyi sunmuş yeter ki sen onu almayı bil... Mesele birine âşık olmak değil aşkın kendisi olabilmek. âşık olduğun zaman onu paylaşacak insan beraberinde geliyor

Anne ve babalar artık evlen, torun sahibi olmak istiyoruz diyor mu?
Babamın bende böyle bir isteği yok gibi geliyor.Sokakta yanımdan bir adam geçse babam hemen o tarafa geçiyor... Zamanı gelince olur diyorum ama önce o adamı bulmak lazım...

Ağustos ayında çekimleri başlayacak olan bir dizide rol alacaksınız, burada rolünüz başrol değil mi?
Üç başrolden biri. Tamamen benim tek başrol oynadığım bir proje değil. Dizinin adı “ Sonbahar” Star Tv’de başlayacak yönetmenliğini Nihat Durak yapıyor. Dizide Erkan Petekkaya ve Ayça Varlıer ile birlikte başrolü paylaşıyorum. Çekimleri ağustos ayında başlayacak.
İlk bölümü Berlin’de çekilecek. Bana bir türlü Türk karakteri oynamak nasip olmadı. Ya Rus, ya Ermeni karakterleri canlandırdım. Ama şimdi yarı Alman yarı Türk bir kadını canlandıracağım. Dizide Almanca ve Türkçe konuşacağım ve aksiyon sahneleri yüksek bir dizi olacak.

Kolay bir çocukluk geçirmedim
Babanız “Kurtlar Vadisi”nde anneniz de “Annem” dizisinde oynuyor onları izliyor musunuz?
Babam ne yapsa bana güzel geliyor. Annem “Annem” dizisinde oynuyor. Ben de annemle babamı kanallardan takip ediyorum. Annemin dizisini açıyorum bakıyorum annemin durumu iyi sonra “Kurtlar Vadisi”ni açıyorum bakıyorum. Babamın da durumu iyi bir problem yok. 24 saat konuşmasak bile ekrandan sağlıklarını görebiliyorum.

Oyunculuğu bu kadar büyük aşkla nasıl bağlandınız?
Benimle beraber büyüyen oyuncu çocuklarının hiçbiri tiyatroyu tercih etmedi. Hepsi nefret etti. Çok da kolay çocukluk geçirmedim. Turnelerde büyüdüm... Güneydoğu’ya turnelere gidiyorduk ve orta kulak iltihabı geçirdim. Kulağımdan kan akardı kulağıma kostüm basarlardı. Öyle turne otobüslerinde giderdim. Okula başlayınca çok mutsuz oldum çünkü alışmışım turnelerde gezmeye... Sinemada da çok zor şartlarda çalışmışlar. Büyük imkânsızlıklar içinde film çekmişler ki onların yaptıkları yanında bizimkiler hiçbir şey kalır. Fatma Girik, Hülya Koçyiğit ve Müjde Ar’dan bayrağı devraldım. İnşallah layığıyla bir sonraki nesle o bayrağı taşarım.

Aileniz sizin oyuncu olmanızı istemedi mi?
Evet ilk başta istemediler. İtalyan dili edebiyatına girdim. Baktım tiyatroda oyun izleyemez hale geldim. Sahneye çıkanları kıskanıyorum alkıştan önce kaçıyorum bunalıma giriyorum. Ve tiyatro bölümüne girdim.

Korkularınız var mı?
Sıyrılmaya çalışıyorum. Oynayamamam en büyük korkum.

red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
öyle babanın ......

qurbuz

qurbuz

Üye
evt

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
öyle baba olmaz olsun ş e r e f ........

Hellboy®

Hellboy®

Üye
:sahan:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Babanın.........................

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
:sahan: derdim ama babasıda oyuncu ve destek olması kızına olan güvenin göstergesi

leiche

leiche

Emekli Yönetici
:ehe sadece gülüyorum

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt