Eric Gerets

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Heaven Fighter

Üye
    Konu Sahibi
Eric Gerets
"Taraftarın beklentilerini karşılamaya çalışacağım"
Teknik direktörlüğe getirilen Gerets, taraftarın beklentilerini karşılamaya çalışacağını söyledi

Galatasaray 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşme imzaladığı Belçikalı teknik adam, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi. Belçikalı teknik adam, Galatasaray takımının beklentilerinin yüksekliğinin farkında olduğunu belirterek, "Bunun yanında benim de ne kadar büyük bir etki ve baskı altında kalacağımı son derece iyi biliyorum. Bu büyük kulüpte bulunduğum sürece görevimi en iyi şekilde yapacağım, bunları hak etmeye çalışacağım" dedi.

Fatih Terim ve Gheorghe Hagi'nin sarı-kırmızılı kulüpte 1.5 sezon çalışabildiklerinin hatırlatılması üzerine Gerets, uzun süreli çalışmaktan ve başarılı olacağından korkusunun bulunmadığını ifade etti.

Hiçbir takımı yarıda bırakmadığını kaydeden Belçikalı teknik adam, "Bu nedenle de 2 sene artı 1 yıl mukavele imzaladım. Benim cesaretim var" ifadelerini kullandı.

Eric Gerets, Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın ve yönetim kurulunun kendisine olan inancına teşekkür ederken, henüz kısa bir süre İstanbul ve Galatasaray'da bulunmasına rağmen, kendisini çok uzun süredir burada yaşıyormuş gibi hissettiğini anlattı.

Galatasaray'ı oynatmayı düşündüğü sistemi 4-4-2 olarak açıklayan Gerets, ancak elinde bulunan oyunculara göre bundan taviz verebileceğini söyledi.

Gerets, takımına orta sahada ve defansta çok agresif baskılı oyun oynattığını belirterek, "Rakibi kendi sahasından çıkarmamayı isterim. Bu kafamdaki sisteme elimdeki kadro ne kadar müsade edecek henüz bilemiyorum. Kadronun durumuna göre 4-3-2-1'e de dönebilirim ama bunu zaman gösterecek" diye konuştu.

Gerets, Hakan Şükür'ün milli takımda oynayamamasıyla ilgili bir soru üzerine ise "Türk Milli Takımı'nın antrenörünün benim çalışmalarıma ve tercihlerime karışmasını istemem, ben de onun çalışmalarına ve tercihlerine karışmam" dedi.

Belçikalı bir gazetecinin, "Sizin lakabınız aslan, Galatasaray'ın da simgesi" hatırlatması üzerine Gerets, "Benim lakabımın aslan olması, Galatasaray'ın simgesinin aslan olması aslında tuhaf olduğu kadar, hoş bir tesadüf, bundan memnunum. Ayrıca, Belçika'da da sarı-kırmızı-siyah forma giymem hoş bir tesadüf" dedi.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Akıllı adama benziyor ama transferde ne olacak bakalım.. :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
İnşallah Fener'e ters gelmez.. :P

Bizde Daum varken belli olmuyorda.. :(

Heaven Fighter

Üye
    Konu Sahibi
ulan takım ile ilgili topic açıyoz bi gs'li Allah'ın kulu gelip yorumda bulunmuyo da febeliler geliyo bu site harbiden febeli

seriFBurak

seriFBurak

Üye
her zaman HER YERDE en buyuk fener!

_KadirşinaS_

Üye
Valla bu adam cok idealist görünüyo. Gecen basın toplantısında. Bana 2 odalı bi ev ile mütevazı bi araba yeter demiş. Tamamen takıma younlaşıyo sanırım. Bu arada bu Daum işi iyice azıttı. Hoijdonk u evine yerlşmiş adam. Herif yeni çıktı evden hemen arkasından eve yerleşmiş daum bey

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yaw bende 2 ev istemiş sanmıştım ne kadar aç gözlü birisi diye düşünüyordum.. :(

_KadirşinaS_

Üye
Daum a nedion van . Bu konuda ilk senin yorum yapman lazım . Senin evine yerleşio ada :DD :shiny: :polis:

Quattro

Quattro

Üye
Yaw daumdan adam olmayacağını zaten 1 senedir bangır bangır bağırıyoz burda.
Ulen fener yönetimi bi sesimizi duymadın ne diyim ben sana? :off:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Daumu zaten istemiyoruz ki.. ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Daum'la Avrupa'da başarı bekliyoruz ama nafile.. :ah:

massut

massut

Üye
DauM fenere zarar veriyor. 8)

_KadirşinaS_

Üye
Baba gibi kadorya nası öle top oynattıgını hala çözemiom daumu. Bişi deil oyuncuların ve FB nin itibarını zedelio hheriff

massut

massut

Üye
Originally posted by NUMANSABİT@Jun 4 2005, 11:37 PM
Baba gibi kadorya nası öle top oynattıgını hala çözemiom daumu. Bişi deil oyuncuların ve FB nin itibarını zedelio hheriff
[post=73606]Quoted post[/post]​
kompleksli herif Van ı yedi o kadar maçta Van onu kurtarmıştı.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İnşallah seneye alexi veya başka bir yıldızımıza aynı şeyi yapmaz... :(

massut

massut

Üye
biran önce gider işallah :eksi:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Daum'da akıl var onu kullanamıyor... :vur:

Sonuçta böyle oluyor.. :(

massut

massut

Üye
onda akıl falan yok sadece kompleks var. :eksi:

mayday_

Üye
daum'da akıl olsa ilk derbiyi senin son maçında(nerdeyse) almazdı herhalde...

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ya sadece zamanında defans dan bi oyuncu ckartp yerine Rebrov u alıodu!
bu da onu dahi yapmıstı!
Ulan rebrov gibi bi oyuncun war onu yedek klubnde bekletion daha ne aptallık olablr ki!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt