Müzik Çalar Equalizer Music Player Pro v2.9.24 [Paid]

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Equalizer Music Player, Android cihazlar için yayınlanan alternatif müzik çalar uygulamasıdır. Android 4.0 ve üzeri gerektirir.

*Uygulama, Google Play Store'de Ücretli olarak sunulmaktadır.

What's New:
* Fixed bugs

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: rear2011, Mesut Aktaş ve bveo1990


bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkürler
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
bveo1990

bveo1990

Üye
Samsung jelibon 7.0.
Kurulum olmadı
 
rear2011

rear2011

Üye
Teşekkür ederiz.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt