ENZ111

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keano

Üye
    Konu Sahibi
ENZ111
bu benim arabam icin girdigim mitsubishi colt forumundan alintidir...uyelerden biri otobanda buna rastlamis...gorduunuz gibi bizim otobanlar bayaa kalabalik oluyo...sabah erkenden ve gece bos ama :D

cepix

cepix

Üye
:P

slayer

Üye
ben ferrari görsem sıkıştırmaya çalışırım valla :ehe: adamın tozunu yutarım ama olsun

Caine

Caine

Üye
alman plakamı o? valla bunlarla kaza yapanların fotolarına bakdım ne beyin kalmış ne bacak ne ayak korkuyom ben bu aralabalardan :(

Quattro

Quattro

Üye
Adamın kırmızı ferrarisi var havasını atmış daha ne :huhu:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Onun sesini de duyabilsek.. :(

midnight

midnight

Üye
Ben olsaydım benim 206'yla sıkıştırmaya çalışırdım.
Biraz sıkar ama olsun, yine de denerdim :haha:

doukan1989

Üye
pheew. ferrari de arabami ki benim honda ezer onu :P :P

aTTra

Üye
Arabamı her yerde göstermeye utanmıyormusunuz ? :DD

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by aTTra@Jun 29 2005, 01:45 AM
[post=98771]Quoted post[/post]​

:lol2: :lol2:

keano

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by aTTra@Jun 29 2005, 01:45 AM
yaa pardon abi bilemedik...bidaaki sefere olmaz abi.. (ardindan $imardi ***e diye alki$ tutar :D :D )

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
MUKEMMEL YAAA
bugun ankara bahcelide gezerken turuncu lamborghini gordum manyak adamın yanımdan bir gecisi var motordan manyak sesgeliyo muhtesem arabaydi

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
Originally posted by Caine@Jun 27 2005, 04:37 AM
alman plakamı o? valla bunlarla kaza yapanların fotolarına bakdım ne beyin kalmış ne bacak ne ayak korkuyom ben bu aralabalardan :(
[post=96845]Quoted post[/post]​

sanırım hollanda yada fransadan biri olması lazım hakikaten bu arabaların kazasında paramparca olursun enteresan bir durum duydum ankaranın karum otopark cıkısnda iki ferrari carpisarak kaza yapmıs abi bi tanesini zor bulursun sokaklarda iki tanesi carpısıp kaza yapıyo

ardaca

Üye
araba ingilterede

deskator

Üye
Originally posted by MiStA Fb+Jun 29 2005, 07:48 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(MiStA Fb &#064; Jun 29 2005, 07:48 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-Caine@Jun 27 2005, 04:37 AM
[post=96845]Quoted post[/post]​

sanırım hollanda yada fransadan biri olması lazım hakikaten bu arabaların kazasında paramparca olursun enteresan bir durum duydum ankaranın karum otopark cıkısnda iki ferrari carpisarak kaza yapmıs abi bi tanesini zor bulursun sokaklarda iki tanesi carpısıp kaza yapıyo
[post=99299]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

ne olay ama bir tanesini göremezken sen tut iki tane birden gör ama hurda olarak

:lol2: :kop:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
:ehe: :ehe:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by Gokhan43+Jun 29 2005, 01:48 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(Gokhan43 &#064; Jun 29 2005, 01:48 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-aTTra@Jun 29 2005, 01:45 AM

[post=98773]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

DefectoR

Ya buraya gelirken, altımda clio symbol vardı diesel... Sol şeritteyim frensız plaka 911 turbo... ben 150 deyim sellektör yktı tmm yol verim dedim acıdım adama :huhu: sonra hayata küsmesin 911 ile clioyu geçemedim die :lol2: ...

yanımdan geçerken sanki ben durmuşum, o 150 km hızla yanımdan geçmiş, yetişiiim dedim ama benim clio korktu :huhu:

slayer

Üye
:lol2: :lol2: :lol2:

metintekin

Üye
geçen hafta otobandan yazlığagiderken yanımdan porshe 911 turbo - bmw m6 kapışıyodu.Süperdi wallaaaa.

Adamlar uçak gibi gidiyodu. 10 sanide yok oldular :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...