en yeni oyun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

symbianboy

Üye
    Konu Sahibi
evet arkadaşlar bu oyunda 50den geriye sayalım ama 1 kere yazan tekrar yazamıyor bakalım 0 ı kim yapacak

ik ben başlıyım

50 :)

mAd_girL

mAd_girL

Üye
oooooooo niye bi kere yazan yazamıo o zamn ben şimdi hakkımı kullanmıom şimdiden 0 ı ben yazacam diimde :D allah bilir bu topic te dieri gibi 12 gibi falan kilitlenirde 0 a yine ulaşılmaz

muraoyak

Üye
48

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
olurmu öle şey o zaman herkes 0 demek için bekler yazmaz bu oyunda biraz zor biter nese 47

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
46..

AntiTuk

Üye
45

tanzer

Üye
44

__Midas__

__Midas__

Üye
43

Aeon

Üye
42

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
41

cllgr

cllgr

Üye
40

ardaca

Üye
yazmıcaktım da 39 memleketin plakası yazııım bari :D
39

MrBaris

Üye
38 :haha: :haha:

keano

Üye
otuzyediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii (37)

tofy

Üye
36 :rolleyes:

Caine

Caine

Üye
anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 35
35
35
35
izmirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

hidayet

hidayet

Üye
34 (İstanbul) :D

33 Önemli olan katılmaktı memed ali beyy ;) Sıfırönemli değil ;)

b.Y_F.r.e.n.z.Y

Üye
32 :D

pasa

pasa

Üye
31

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt