en ucuz sms hangi hatta

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
en ucuz sms hangi hatta
arkadaşlar bana yardım edermisiniz ben en ucuz sms paketi almak istiyorumda acaba hatt daha ucuz sms paketi vardır yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim

maxirabit

maxirabit

Üye
Avea heralde hatırladığım kadarıyla ama oda işte mesaj gitti,gitmedi falan halen aynı sorunlar devam ediyor.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
bana sıkıntı yaratmayacak hat olmalı hemde her yöne olmalı

umutku84

umutku84

Üye
1000 her yöne 10000 avea içi 9 tl

Del Rey

Del Rey

Üye
SMS hizmetini parayla kullanıma sunanlar cep telefonları değil, operatörlerdir. Maxicep'te de Operatör bölümü bulunuyor. Konu yanlış yerde.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
vodafondada 9 tl 12 bin sms varama bana 1000 sms yeter ama fiyatlarından haberim yok vodafonda en uyun sms kaç tl

maNthis

Üye
ben vodafone 12bın sms 2000 heryone 10bın vodofunlularla mesajlasıyosun 9 tl oduyorm

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
bana biraz pahalı gelir 9 tl internetle birlikte

----------Eklendi @ 09:13:29 ---------- Yazıldı @ 09:12:50 ----------

aylık 17 tl olur

By_Casparov

By_Casparov

Üye
her yönüyle vodafone bnce daha avantajlı.. Bn sewgilim zoruyla turkcell kullanmk zornda kalıom

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
ben vodafoen 500 sms aldım 7 tl

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
turkceli su gunde 153 msj mi ne kisitlamasndan dolayi nefret ettim.avea bence genc tarife yap 19 tlye hem sms hem dakika hem net paket.en karlisi bu

yusufcafe

Üye
en iyisi turkcell . zaten sms harici başka birşeye yaramıyor :D prensesinyeri.net

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
2 bır hattom olursa avea olacak

ESlNTl

ESlNTl

Üye
arkadaşlar benim paket vodafone cep avantaj faturalı süper varsa böyle paket buyrun söyleyin 500 dk her yöne kullanıyordum katla kazandan dolayı üstüne 5 ytl daha verdim şimdi 1000 dk her yöne 5000 sms her yöne toplam 30 ytl ödüyorum gerçekten güzel değilmi sizcede ;)

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
bencede guzel

ertan78

Üye
Turkcell her yone 5bin + 100Mb net 12 tl . Ama 153 gunluk msj sınırı war

t_0lga

Üye
@ertan78 günlük sınır 167 mesaj

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
en iyi vodafoneda 12bin sms 9 tl 2 bin her yöne 10 bin operatör içi ONIKIBIN yaz 7999a gönder

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
benım yas 18

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt