En son izlediğin film

..::Riddick::..

Üye
Herkez en son izlediği filmi, beğenip beğenmediğini buraya yazarsa diğer arkadaşlarada fikir olur ;;) Birde filme 5 üzerinden yildiz versin
Ben en son Gün Batarken'e gittim. Komedi macera karişımı güzel 3 yıldız

Gokhan43

Gokhan43

Üye
G.O.R.A >>>> ****

ardaca

Üye
çevirmen! (nicole kidman-sean penn) bence 5*

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Gelibolu Belgeseli... ***

Üye
Gazap Ateşi *****

prince of hell

prince of hell

Üye
closer ***

Üye
balans ve manevra (yıldız yok)

the_patriot

Üye
the aviator ****

deskator

Üye
ranbo ilk kan ***** ( sonra iş güç fırsat olmadı )

Rich_Toff

Üye
galıboli gora

prince of hell

prince of hell

Üye
Originally posted by deskator@May 9 2005, 05:27 PM
[post=50852]Quoted post[/post]​
:) anılarım depreşti ya,annem götürmüştü ,çok küçüktüm :)

neoki

neoki

Üye
cennetin krallığı

technotraxx

Üye
bence son filmlerden en güzel olanı terminal.tom hanksin oynadığı enteresan bir konu ve bakış açısıyla komedi ve dramatik bir film.tavsiye ederim.5 üzerinden 4

deskator

Üye
Originally posted by princess of hell+May 10 2005, 10:06 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(princess of hell &#064; May 10 2005, 10:06 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-deskator@May 9 2005, 05:27 PM
[post=50852]Quoted post[/post]​
:) anılarım depreşti ya,annem götürmüştü ,çok küçüktüm :)
[post=51331]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
soruyu okuyunca birden aklıma geldi :) ne filmdi yav şimdi bile tüylerim diken diken oldu ..

Üye
Bad Boys _2_ ****

ates

ates

Üye
gönül yarası... :artı:

jackjack

jackjack

Üye
o şimdi mahkum 2** senaryosu çok kopuk kopuk

muraoyak

Üye
gora

Freeonur

Üye
süper ot, baş belası ali-g güzel ve komedi he bide tutku filmi

hidayet

hidayet

Üye
8) en son gittiğim film garez bu filme hiç yıldız vermem çok berbat ve saçma bir film tavsiye edmem :nono:

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt