En şanslı Aslan!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi


Barcelona’nın dünyaca ünlü starı Fabregas, twitter’da 4 milyonuncu takipçisine forma göndereceğini duyurmuştu. Tesadüf o ki, İspanyol yıldızın 4 milyonuncu takipçisi, Galatasaray taraftarı bir Türk olan Güven Köksal’dan başkası değildi. Fabregas da, takip etmeye başladığı Köksal’dan adresini istedi, “Umarım beğenirsin” diyerek imzalı formasını gönderdi. Kirlenmesin diye formayı dolabında sakladığını söyleyen Güven Köksal, “Fabregas, twitter’dan kazananı ilan etti. Benim kazandığımı, kendi twitter sayfasından duyurdu. 4 milyon kişi içinden
formasını sadece bana verdi” sözleriyle sevincini paylaştı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

esrarengizadam
Cevap
0
Görüntüleme
482
esrarengizadam
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt