En Özel Öss (Gerçek Haber)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kalebakir

Üye
    Konu Sahibi
Üniversite sınavlarının en komik olayı Alanya'da yaşandı.. Koca okulda tek başına sınava giren bir genci 12 görevli bekledi. Büyük sınavın yapıldığı saatlerde ÖSYM'nin hataları yüzünden ilginç olaylar yaşandı. Günün en komik olayının yaşandığı yer Alanya'ydı. Toplam 550 öğrencinin eğitim gördüğü Şükrü Mülazımoğlu İlköğretim Okulu'na sadece bir adayın ismi yazılmıştı. Okula gittiğinde kimseyi göremeyen Gökhan Gök isimli genç, önce geç kaldığını sandı. Ancak kısa süre sonra gerçek anlaşıldı. Gök, koca okulda tek başına sınava girecekti. Gök için sınav boyunca 6 polis, 2 öğretmen, 2 gözetmen ve iki hizmetli görev yaptı. Türkiye'nin en özel ÖSS'sini yaşayan talihli genç için görevlilere, 280 milyon lira ödendi. :D :D :D
 

slayer

Üye
verildi...
 
Caine

Caine

Üye
peki bu adamın sınav sonucu ne olmus :) merak ettim valla. benim başımda o kadar kişi bekleseydi inanın sinir olup kaçardım :DD
 

kalebakir

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum
 
Altun.

Altun.

Üye
way bee hemde adam başı 280 ytl walla çok iii
 

kalebakir

Üye
    Konu Sahibi
aslında ii bişey tek başına olmak ben sınava girdiimde 2 önümdeki kız hapur hupur sandiviç yiyodu :D :D :D :D :D :D :D :D :
 

vormound

Üye
oha oha yavas sık... :D
 

kalebakir

Üye
    Konu Sahibi
sana yalan borcum mu var :kirbac: :kirbac: :kirbac:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt